Tėvai užsienyje


Adaptacija uzsienyje referatas. Kaip keisti mokykla gryzus is uzsienio.

Trijų asmenų šeima, neprobleminė, klaipėdos miesto vaiko teisių įskaitoje nebuvo, gyveno klaipėdoje. Tėvas su mama dėl pinigų stygiaus išvyko uždarbiauti į airiją, savo. Metų sūnų paliko senelių, gyvenančių mažeikiuose, priežiūrai. Vaikas nenori gyventi mažeikiuose, nepritampa prie mokyklos bendruomenės, nuolat bėga iš senelių namų ir važiuoja gyventi į klaipėdą, glaudžiasi savo tėvų bute, kuriame šiuo metu gyvena nuomininkai, ir eina į savo senąją mokyklą. Berniukas apleido mokslus, jis niekuo nebesidomi, jo tikslas – gyventi su tėvas savo namuose. Problema. Komandos darbo tikslai. Komandos narių reikalingumas. Komandos narių susitikimai. Komandos atvirumo ir uždarumo laipsnis. Komandos prioritetai. Komandos funkcionavimas. Darbo veiklos planas. Komandos raida. Tęstinumas. Priedai.

Tėvas su mama dėl pinigų stygiaus išvyko uždarbiauti į airiją, savo 14 Berniukas apleido mokslus, jis niekuo nebessocialinis pedagogas klaipėdos mokykloje – turėtų skatinti vaiką adaptuotis naujoje aplinkoje, rasti ryšį su vaiko tėvais.

Klaipėdos vaiko teisių apsaugos darbuotojas – turėtų ieškoti galimybių grąžinti vaiko tėvus ir taip sukurti vaikui palankias sąlygas, ieškoti laikinos vietos kur galėtų vaikas gyventi, kad nereikėtų keisti mokyklos.

Klaipėdos miesto darbo biržos specialistas – turėtų ieškoti tinkamų darbo vietų tėvam, kad jie galėtų grįžti į Lietuvą ir patys rūpintis savo vaiku.

Airijos Lietuvių bendruomenės centro atstovas – turėtų palaikyti ryšį su vaiko tėvais iseneliai – turėtų sukurti tinkamas sąlygas anūko gyvenimui jų namuose, aktyviai bendrauti su specialistais, su anūko tėvais.

Tėvai – turėtų ieškoti palankiausių situacijos sprendimo būdų, padedkomanda sudaryta pasitelkiant į pagalbą visus reikalingiausius specialistus, kad palankiausiai vaiko atžvilgiu būtų išspręsta problema ir sudarytos visos sąlygos tinkamam vaiko augimui kol problema bus išspręsta. Specialistai, dirbantys mažeikiuose, sprendžia vaiko adaptacijos klausimus šiuo metu. Specialistai klaipėdoje sprendžia klausimus susijusius su laikinu vaiko apgyvendinimu, vaiko tėvų grįžimu. Specialistai airijoje, sprendžia klausimus su tėvų grįžimu į Lietuvą, bei palaiko ryšius su specialistais Lietuvoje ir vaiku.

Jei vaikas adaptuosis mažeikiuose, tai problema bus išspręsta iš dalies, ir komanda išsiskirstys, todėl pirmiausia visas darbas bus sutelktas vaiko adaptacijai mažeikiuose. Kol vyksta adaptacijos procesas klaipėdos miesto vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojai intensyviai ieško globėjų, o darbo biržos specialistas ieško darbo tėvams.

Jei vaikas nepritaps mažeikiuose, klaipėdos miesto specialistai apgyvendina vaiką laikinų globėjų šeimoje. Vaikui grįžus gyvenkomandos nariai susisiekia internetu kartą per savaitę skype konferencinės įrangos pagalbos dėka bendrauja tarpusavyje, dalijasi nuveiktais darbais. Taip pat pagalkomandos nariai bendrauja aktyviai ir atvirai, tačiau nėra neverbalinio bendravimo ir neturi galimkomandos nariai dirba individualiai, sprendimus priima savarankiškai, konferencijų metu sprendimai yra aptariami ir priimami palankausi sprendimo būdai. Konfliktai sprendžiami derybų pagrindu nagrinėjant konfliktinę situadarbas vyksta mėnesius.

  • Sociologija Referatas
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2011 m.
  • 10 puslapių (1346 žodžiai)
  • Kolegija
  • Asas
  • Tėvai užsienyje
    10 - 3 balsai (-ų)
Tėvai užsienyje. (2011 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/tevai-uzsienyje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 04:24
×