Tėvas Gorijo knygos aprašymas


Tevas gorijo filmas. Tevas borijo. Tevas borijo knyga aprasymas. Balzakas tevas gorijo apimtis. Tevas gorijo apimtis. Kurinio iliustracijos aprasymas. Tevas gorijo knyga.

Autorius Honore de Balzak. Pavadinimas ,,Tėvas Gorijo“. Leidimo metai Dailininkas nežinomo XIX a. Dailininko iliustracijos. Pagrindiniai veikėjai tėvas Gorijo, Eugenijus de Rastinjakas. Citatos. Patiko, nepatiko.

Šiame kūrinyje, man patiko tai, kad siužetas buvo įtraukiantis, bet gaila, kad ne nuo pirmo puslapio, labiau šia knyga susidomėjau ties viduriu, kai veiksmas ėmė greičiau vystytis. Beje, skaityti, buvo sunku, manau, taip buvo dėl to, kad aš neesu pripratusi prie tokių knygų, pirmą kartą man teko skaityti, tokio stiliaus knygą.

Knygoje, kurią skaičiau buvo vos trys iliustracijos, kadangi čia buvo panaudotos nežinomo dailininko iliustracijos, todėl, manau, jos buvo derinamos prie kūrinio. Mano manymu, šios iliustracijos atspindėjo svarbiausius kūrinio momentus.

Šios knygos nelinkėčiau skaityti, jaunesniems žmonėms, už save, nes mano manymu, tai yra gan sudėtinga knyga. Rekomenduočiau skaityti, tiems, kurie domisi užsienio, ankstesnių amžių rašytojų darbais, manau, dauguma liks sužavėti. Man ši istorija paliko neišdildomą įspūdį.

  • Microsoft Word 133 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (545 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tėvas Gorijo knygos aprašymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Tėvas Gorijo knygos aprašymas. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/tevas-gorijo-knygos-aprasymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 14 d. 22:50
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo