Tėvas Gorijo skaidrės


Delfina nusingen ir anastazija de resto. Grafiene de resto. Anastazijos de resto ir delfinos de nusigen paveikslas. Tėvas gorijo delfinos paveikslas. Tevas gorijo grafiene de resto. Tevas gorijo nusingen.

Onore Balzakas. Tėvas Gorijo. Apie autorių. Vardas Onore Pavardė Balzakas Gimė 1799 m. Tema, pagrindinė mintis, keliamos problemos. Tema – beribė, pasiaukojanti tėvo meilė ir dukrų despotiškumas. Atsiliepimai apie knygą. Gintarė kūrinys parašytas išties meistriškai. Trumpas siužeto pristatymas. Tėvas Gorijo augino dvi dukteris Anastaziją ir Delfiną. Pagrindinai veikėjai. Studentas Eugenijus, tėvas Gorijo, ir jo dukros grafienė de Resto, baronienė de Nusingen. Patikusios citatos. Eugenijus negalėjo nuo savęs nuslėpti. Rekomendacija. Šią knyga rekomenduočiau perskaityti visiems suaugusiems.

,,Eugenijus negalėjo nuo savęs nuslėpti, kad tėvo meilė nedrumsčiama jokių asmeninių interesų, viršija jo meilę savo pastovumu ir platumu.” ,, – Tai, vadinasi, nieko nebegalėsiu išspausti iš savo kraujo? – sušunka senis nusiminęs – Aš parsiduosiu tam kas jus išgelbės aš už jį ir žmogų užmušiu.” ,,Gyvenu tik tam, kad kęsčiau dukterų pažeminimus ir skriaudas! Aš joms atidaviau viską, o jos man mirštančiam valandos neranda.”.

Šią knyga rekomenduočiau perskaityti visiems suaugusiems, o ypač vaikams, nes čia sprendžiamos auklėjimo spragos ir problemos.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 109 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (443 žodžiai)
  • Edvinas
  • Tėvas Gorijo skaidrės
    10 - 9 balsai (-ų)
Tėvas Gorijo skaidrės. (2015 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/tevas-gorijo-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:15
×