Tėvas lietuvių literatūroje


Tevo paveikslas lietuviu literaturoje. Tevo vaidmuo literaturoje. Tevas literaturoje. Tevas lietuviu literaturoje kalbejimas. Seima vaidmuo lietuviu literaturoje. Tėvas lietuvių literatūroje (justinas marcinkevičius ir kt.). Tevo paveikslas. Pasakotojo vaidmuo literaturos kuriniuose poteme. Kalba tevas lietuviu literaturoje. Tevas tradicineje literaturoje.

Tema: 18. Tėvas lietuvių literatūroje.

Kalbėjimo potemė 12 klasei kalbėjimo pavyzdys. Priedas - išplėstinis planas, literatūros šaltiniai.

Kalba apie tėvą lietuvių literatūroje. Puikus pavyzdys rašantiems kalbėjimą šia tema.

Suformuotos potemės pavadinimą rasite parsisiuntę potemę, rekomenduojame jį pasikeisti pagal save.


Kas toks yra tėvas šiuolaikiniame pasaulyje ir kaip jis yra vaizduojamas? Dažniausiai tėvas yra laikomas kaip šeimos galva. Tai asmuo, kuris priima pagrindinius sprendimus, padeda auklėti vaikus ir išmaitiną visą savo šeimą. Taip buvo ir senovės laikais, ir dabar. Tačiau šiais informacinių technologijų ir stereotipų laužymo laikais vis dažniau pasitaiko išimčių. Šiame moderniame pasaulyje vis dažniau ir moteris gali būti šeimos maitintoja, o vyras, tokiu atveju, lieka sėdėti namuose, prižiūrėti vaikus ir atlikti visus buitinius darbus, kuriuos tradiciškai atlieka moteris. Taip yra todėl, kad moterys vis dažniau siekia karjeros aukštumų, gauna didesnius atlyginimus ir geba išmaitinti šeimą. Literatūroje vyras dažniausiai yra vaizduojamas tradiciniu vaizdu - šeimos maitintoju. Tačiau tėvo paveikslas tradicinėje lietuvių literatūroje skirtingų rašytojų yra vaizduojamas skirtingai. Būtent apie tokį skirtingą tėvo paveikslą įvairiuose lietuvių literatūros kūriniuose ir ketinu šiandien kalbėti savo viešajame lietuvių kalbos kalbėjime. Pateiksiu savo nuomonę apie tėvo kuriamą paveikslą lietuvių literatūroje ir ją pagrįsiu konkrečiais pavyzdžiais iš tradicinės lietuvių literatūros.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1333 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tėvas lietuvių literatūroje
    9.5 - 6 balsai (-ų)
Tėvas lietuvių literatūroje. (2017 m. Sausio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/tevas-lietuviu-literaturoje.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 29 d. 07:06
×