Tėvas Stanislovas


Tėvo gorijo paveikslas. Apie teva stanislova. Tėvo stanislovas. Tevas gorijo veikeju aprasymas. Tevas gorijo paveikslas. Gorijo paveikslas. Tevas stanislovas skaidres. Sakaidres tevas stanislovas. Tėvas gorijo analizė apie veikėjus.

Prieš 40 metų tėvas Stanislovas nusikalto ir buvo išvežtas į Paberžėję esančią bažnytėlę, kuri buvo beveik sugriuvusi. 4 km. atstumu nuo bažnytėlės niekas negyveno. Kadangi ten jis gyveno vienas, laiką leisdavo skaitydamas knygas. Laikui bėgant žmonės atvažiuodavo pailsėti, pabendrauti. Vėliau tėvas Stanislovas Paberžę padarė materialine baze. Jo rėmėjai padėjo tą bažnytėlę restauruoti.

Ir kiti. Tėvas stanislovas išgydė daug jaunų žmonių nuo alkocholizmo ir narkomanijos, naudodamas darbo metodus. Taip pat čia veždavo vaikus sergančius dauno liga, kuriuos prižiūrėdavo savanoriai, kad šių vaikų motinos galėtų pailsėti.

Sužinojęs, kad rusai norėjo sunaikinti kapines ir vietoj jų įrengti parką. Surinkųs tvorelių kapinėms aptverti jas aptvėrė, kad niekas jų nesugriautų. Jis restauravo dotnuvos vienuolyną, renka sendaikčius( pvz: puodus, raktus, spynas, rėmus, angelų statulėles). Taip pat kalė saulutes, kurių nukalė maždaug.

Paberžėje yra bažnyčia (medinė), kurioje viskas padaryta iš medžio (pvz: altorius, statulos, kryžiai-. Ten yra ir vargonai pagaminti vokiečių meistro xviii a. Taip pat yra paveikslai (dideli) nutapyti vienuolių bernardinų xviii a. , rankų darbo šviestuvai. Ši bažnyčia vadinasi švenčiausios mergelės apsilankymo.

Taip pat aplankėme 1863 m. Sukilimo muziejų , kuriame yra masinis sukilėlių kapas. Šis muziejus yra įkurtas prieš 140 m. Vietoj jo buvo šilingo dvaras. 1987 m.

  • Lietuvių kalba Referatas
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (332 žodžiai)
  • Tėvas Stanislovas
    10 - 3 balsai (-ų)
Tėvas Stanislovas. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/tevas-stanislovas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 01:52
×