Tėvo ir dukters istorija S. Lagerliof romane „Portugalijos karalius“


Portugalijos karalius aprasymas. Portugalijos karalius atpasakojimas. Selma lagerliof portugalijos karalius. Portugalijos karalius rasinys. Portugalijos karalius knyga. Tėvo ir dukters istorija s. lagerliof romane portugalijos karalius. Portugalijos karalius knygos aprasymas. Selma lagerliof portugalijos karalius atpasakojimas. Portugalijos karalius knyga aprasymas. Selma lagerliof portugalijos karalius aprasymas.

Tėvo ir dukters istorija S. Lagerliof romane „Portugalijos karalius“. Nuo pat Klaros Giulos gimimo Janas iš Skruliukos labai mylėjo savo dukterį. Tą meilę pajuto vos paėmęs savo dukterį į rankas. Tačiau prieš gimstant Klarai Janas jai jautė priešiškumą, manė, kad ji atims daug laiko ir trukdys dirbti.

Nuo pat klaros giulos gimimo janas iš skruliukos labai mylėjo savo dukterį.

Janas klarą su didele meile ją vesdavo į pamokas, visada ja didžiuodavosi. Per viena egzaminą klara, paklausta, kaip kitaip vadinamas dievas, atsakė, jog janu. Šie jos žodžiai labai patiko pačiam janui.

Klarai užaugus, ji nusprendė išvykti į sostinę, ten ji nori mokintis, tėvas manė, kad ji išvažiuoja dėl šeimos, norėdama gero tėvams, tačiau ji išvažiavo dėk savanaudiškų paskatų. Tai sužinojęs janas nieko nesakė, tik nusivylė.

Klara buvo išvykusi aštuoniolika metų. Per tą laiką janas labai jos ilgėjosi. Praėjus keletai metų jis pradėjo kasdien eiti i prieplauką laukti klaros, bet ji neatvyko. Jis pradėjo savo dukterį vadint karaliene ir manė, kad ji grįš kaip tikra portugalijos karalienė. Jis manė, jei jo dukra karalienė, tai jis – karalius. Janas pradėjo elgtis kaip karalius, pradėjo sėdėti bažnyčioje prie aukštuomenės. Visi sakė, kad janas išprotėjo.

Po aštuoniolikos išvykimo metų pagaliau sugrįžo klara giula.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (329 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Ofelija
  • Tėvo ir dukters istorija S. Lagerliof romane „Portugalijos karalius“
    10 - 1 balsai (-ų)
Tėvo ir dukters istorija S. Lagerliof romane „Portugalijos karalius“. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/tevo-ir-dukters-istorija-s-lagerliof-romane-portugalijos-karalius.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 28 d. 10:58
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo