Tevų ir pedagogų bendradarbiavimas vaikų darželyje


Projekto idėjos kilmė. Projekto tema. Projekto tikslas. Situacijos analizė. Projektu siekiama. Pagrindiniai veiklos etapai. Seka pasaką mama. Konstruoju – ekperimentuoju su tėčiu. Nauja auklėtoja (- as) vienai valandai. Džiaugiamės drauge.

Šeima- įkvėpėja ir drąsintoja, padėjėja ir palaikytoja, stebėtoja ir vertintoja, planuotoja ir organizatorė, iniciatorė ir dalyvė. Dalyvaudami ugdymo įstaigos gyvenime tėvai tampa ne įstaigos klientais, bet neatskiriama darželio bendruomenės dalimi.

Projekto tikslas: Skatinti tėvų ir pedagogų bendradarbiavimą

Dirbant šiame vaikų darželyje pastabėta, kad labai trūksta šios ugdymo institucijos ir ugdytinių šeimų tarpusavio sąveikos. Nei tėvai, nei pedagogai nerodo iniciatyvos bendradarbiauti, nors tiek vieni, tiek kiti, atrodytų, siekia bendro tikslo- išugdyti žmogų, kūrybingą ir atsakingą asmenybę pirmiausia ne sau, bet tautai, valstybei, pasauliui.

Svarstant, kaip įtraukti tėvus į įstaigos ugdymo procesą ir paskatinti jų ir pedagogų bendradarbiavimą, kilo idėja parengti mėnesio trukmės projektą, kurio metu būtų planuojamos bendros tėvų ir vaikų veiklos. Juk ir tėvai, ir pedagogai- ugdytojai, kurie lyg mozaiką kuria vaiko ateitį: formuoja pasaulėžiūrą ir pasaulėjautą, brandina vaiko dvasinį pasaulį.Tad tėvų ir pedagogų bendradarbiavimas tampa vienu iš pagrindinių veiksnių , sąlygojančių kokybišką ugdymą(-si).

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (647 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zydrune
  • Tevų ir pedagogų bendradarbiavimas vaikų darželyje
    10 - 5 balsai (-ų)
Tevų ir pedagogų bendradarbiavimas vaikų darželyje. (2015 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/tevu-ir-pedagogu-bendradarbiavimas-vaiku-darzelyje.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 23 d. 06:35
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!