Tėvų įtaka paauglio požiurio į krikščionišką šeimą formavimui


Įvadas. Santrumpos. Tėvai – pirmieji krikščioniškojo gyvenimo mokytojai. Krikščioniškos šeimos samprata. Santuokinė sąjunga ir nuodėmės įtaka jai. Tėvų įtaka paaugliui. Gero ir atsakingo tėvo samprata. Motinos veiklos dirva – šeima. Santuokos sakramento savybės. Paauglio požiūris į krikščionišką šeimą. Paauglystės amžiaus tarpsnio ypatumai. Paauglio situacija šeimoje ir šeimos pedagogikos ypatumai. Sutuoktinių vienybės reikšmė paaugliui. Paauglio požiūrio į krikščionišką šeimą ugdymo galimybės. Tėvų įtakos paauglio požiūrio į krikščionišką šeimą formavimui tyrimas. Tyrimo imties charakteristika ir tyrimo organizavimas. Tyrimo organizavimas. Tyrimo duomenų analizė. Rekomendacijos. Literatūra. Priedai. Pri edas Nr. L. Laurūnas J. (1991) Santuoka – šeima- Bažnyčia // Katalikų pasaulis Nr. Lietuvos vyskupų laiškas Gyvybės dienos proga (2004) // Bažnyčios žinios Nr. 8, p.

Darbo tikslas; išsiaškinti tėvų įtaką paauglio požiūrio į krikščionišką šeimą formavimui.

Uždaviniai: 1.Pabrėžti sutuoktinių vienybės reikšmę paaugliui.

2.Nustatyti paauglių amžiaus tarpsnio ypatumus..

3.Išsiaiškinti paauglio požiūrį į krikščionišką šeimą.

Po kelerių metų dabartiniai paaugliai kurs savo šeimas, prisimins buvusį savo tėvų šeimos modelį, ieškos naujų aspektų. Tik būdami asmenybėmis, turėdami krikščionišką išsiauklėjimą, su gebės sukurti tvirtas krikščioniškas šeimas .Šeima turi perduoti iš kartos į kartą dvasines, religines, tautines tradicijas. Kad paaugliai išaugtų asmenybėmis, reikalingas paruošiamasis darbas. Prie šio darbo tuiri prisidėt ne tik tėvai, bet ir pedagogai,Bažnyčia, įvairios krikščioniškos organizacijos, visuomenė. Doroviškai tvirtos šeimos yra visuomenes ir tautos gyvenimo pagrindas.

  • Tikyba Diplominis darbas
  • Microsoft Word 77 KB
  • 2014 m.
  • 41 puslapis (12485 žodžiai)
  • Fantocis
  • Tėvų įtaka paauglio požiurio į krikščionišką šeimą formavimui
    10 - 2 balsai (-ų)
Tėvų įtaka paauglio požiurio į krikščionišką šeimą formavimui. (2014 m. Birželio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/tevu-itaka-paauglio-poziurio-i-krikscioniska-seima-formavimui.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 15:43
×