Tėvų tarpusavio santykių vaidmuo vaiko savijautai


Tėvų tarpusavio santykiai. Mokslinis darbas tėvu ir vaikuntarpusaviu. Moksleiviu rasiniai apie tėvų ir vaikų santykius. Mokiniu rasiniai apie tevu it vaiku santykius. Tėvų santykių su vaiku tyrimas. Tevu tarpusavio santykiai ir vaikas. Rasinelis vaiko apir jo tevu skyrybas. Tevų ir vaikų santykiai pamokos planas. Vaikų ir tėvų santykiai literatūroje. Tevu ir vaiku santikiai pamokos planas.

Įvadas. Tėvų tarpusavio santykių įtakos vaiko savijautai aspektai. Tėvų tarpusavio santykių charakteristika. Nepriekaištingi tėvų tarpusavio santykiai. Konfliktiški tėvų tarpusavio santykiai. Skyrybos – konfliktiškų tėvų tarpusavio santykių padarinys. Tėvų tarpusavio santykių įtaka vaiko savijautai. Vaiko savijauta, kai tėvai pykstasi. Konfliktų ir skyrybų padariniai vaikams. Skyrybų įtaka lyčių vaidmeniui suvokti. Tėvų tarpusavio santykių įtakos vaiko savijautai aspektų tyrimo analizė. Vaikų tyrimo organizavimas ir metodika. Vaikų tyrimo rezultatai ir jų analizė. Išvados. Rekomendacijos. Literatūra.

Tyrimo objektas:

Vaiko savijauta tėvam pykstantis.

Tyrimo tikslas:

Išanalizuoti tėvų tarpusavio santykių poveikį jų vaiko savijautai.

Tyrimo uždaviniai:

1.Išstudijuoti ir apibendrinti mokslinę literatūrą nagrinėjamos temos klausimais.

2.Išsiaiškinti vaikų nuomonę apie tai, kaip juos veikia tėvų tarpusavio santykiai.

3.Išsiaiškinti vyraujančius santykius tarp tėvų.

Tyrimo metodai:

1.Mokslinės literatūros analizė.

2.Anketinė pradinių klasių mokinių apklausa.

3.Kiekybinė ir kokybinė atlikto tyrimo duomenų analizė.

Tiriamieji:

3 – 4 klasės mokiniai.

Darbo struktūra:

Darbą sudaro įvadas, dvi dalys, išvados, rekomendacijos, literatūros sąrašas (19 šaltinių) ir priedai. Darbą iliustruoja 11 paveikslų. Bendra darbo apimtis – 22 psl. (be priedų).

Šiame darbe nagrinėsime tėvų tarpusavio santykių vaidmenį, kuris turi didelę įtaką vaiko savijautai. Tai yra viena iš aktualiausių problemų šiandieninėje mūsų visuomenėje. Kiek įmanoma reikia stengtis sudaryti kuo geresnias sąlygas vaikui, kad jo tėvų tarpusavio nesutarimai nepakenktų jam ir jo ateičiai.

  • Pedagogika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 99 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (4490 žodžiai)
  • Universitetas
  • Iveta
  • Tėvų tarpusavio santykių vaidmuo vaiko savijautai
    9 - 2 balsai (-ų)
Tėvų tarpusavio santykių vaidmuo vaiko savijautai. (2013 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/tevu-tarpusavio-santykiu-vaidmuo-vaiko-savijautai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 17:18
×