Tevynė kuria žmogu, o žmogus tevynę


Tevyne kuria zmogu zmogus tevyne. Tevyne kuria zmogu zmogus tevyne rasinys. Zmogus ir tevyne. Tėvynė kuria žmogų žmogus – tėvynę. Tėvynė ir žmogus. Tėvynė žmogui. Tevyne rasinys. Kas zmogui tevyne rasinys. Žmogus kuria tėvynę. Kuo zmogui svarbi tėvyne.

„lietuviais esame mes gimę“ – kas nežino tos frazės, ypač išpopuliarėjusios paskutinės lietuvos nepriklausomybės metais? Ši frazė mus amžiams susiejo su kiekvieno lietuvio širdžiai mielu žodžiu – tėvynė. Vadinasi žmogui reikia tėvynės, o tėvynei – žmogaus.

Lietuviais esame mes gimę – kas nežino tos frazės, ypač išpopuliarėjusios paskutinės Lietuvos nepriklausomybės metais? ši frazė mus amžiams susiejo su kiekvieno Lietuvio širdžiai mielu žodžiu – tėvynė.

Svarbiausia, ką tėvynė suteikia žmogui, yra tautybė, nes, kaip žinome, kiekvienas individas yra priskiriamas vienai ar kitai tautai. Pavyzdžiui: lenkas – lenkijai, rusas – rusijai, latvis – latvijai. Šis suskirstymas suteikia žmonėms saugumo bei prieraišumo. Asmuo jaučia, kad jis turi savo vietą pasaulyje, o tai individo psichikai labai svarbu. Jei žmogus neturėtų tautybės, jis būtų lyg klajoklis, nerandantis sau vietos. Taigi tėvynė suteikia vieną svarbiausių privalumų – tautybę.

Savaime suprantama, kalba taip pat yra labai reikšmingas dalykas, o ją žmonėms dovanoja gimtinė. Laisvojoje enciklopedijoje vikipedija apie kalbą rašoma taip: tai lingvistinių ženklų sistema .

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (526 žodžiai)
  • Mokykla
  • Alina
  • Tevynė kuria žmogu, o žmogus tevynę
    8.9 - 7 balsai (-ų)
Tevynė kuria žmogu, o žmogus tevynę. (2011 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/tevyne-kuria-zmogu-o-zmogus-tevyne.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 17 d. 19:52
×