Tėvynė Maironio ir J. Aisčio poezijoje


Lietuva maironio ir aiscio poezijoje. Meile jono aiscio poezijoje. Literaturine pastraipa tevyne j.aiscio eilese. Vilniaus refleksijos poezijoje pastraipa. Kuom panasi maironio ir aiscio kuryba. Lietuva maironio ir jono aiscio kuryboje. Lietuva maironio ir aiscio kuryboje. Lietuva maironio ir aiscio poezijoje literaturinis rasinys. Tėvynės tema maironio ir aiscio poezijoje.

Tėvynė Maironio ir J. Aisčio poezijoje. Mūsų kraštiečiai, paklausti, kas jiems yra tėvynė, atsako skirtingai. Taigi paieškokime tėvynės Maironio kūryboje. Paskaitę Jono Aisčio kūrybą randame, kad ir jam buvo svarbu tėvynė, poetas dažnai ją minėjo savo eilėraščiuose. Mylėkime savo tėvynę – jos istoriją, gamtą, žmones taip, kaip mylėjo Maironis ar Jonas Aistis.

Mylėkime savo tėvynę – jos istoriją, gamtą, žmones taip, kaip mylėjo Maironis ar Jonas Aistis. Išmokime tėvynę mylėti ne už tai, kad ji puošni, didinga, garsi, o todėl, kad ji mūsų tėvynė, be kurios negali gyventi nei vienas žmogus. Kiekvienas gimstame savo tėvynėje ir ji mums be galo brangi, mylima. Negali atsitikti taip, kad tėvynę mylės vien poetas („Jau niekas tavęs taip giliai nemylės / Kaip tavo nuliūdęs poeta“), o pavažinėjęs po Vakarus dažnas lietuvis trauks iki koktumo banalią giesmę: „Lietuva – provincialų kraštas, bet Vokietija ar Anglija – tai bent civilizuoti kraštai“. Kad tokiomis akimirkomis kiekvienas lietuvis prisimintų savo gimtąją šalį ir nuoširdžiai šnibždėtų šiuos žodžius:

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2016 m.
  • 2 puslapiai (632 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tmonika
  • Tėvynė Maironio ir J. Aisčio poezijoje
    10 - 4 balsai (-ų)
Tėvynė Maironio ir J. Aisčio poezijoje. (2014 m. Vasario 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/tevyne-maironio-ir-j-aiscio-poezijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:21
×