Tėvynės meilė Maironio poezijoje rašinys


Kaip maironis atskleidzia meile tevynei. Ar maironis ismoke myleti tevyne. Tevyne zmogaus buties centras. Maironis isipareigojimas tevynei. Tevynes meile rasinys. Ar ismoke maironis tevyne myleti. Maironio įsipareigojimas tėvynei. Rašinys tevyne zmogaus buties centras. Tevyne zmogaus buties centras maironis rasinys. Rašinys apie meilę tėvynei.

Tėvynės meilė maironio poezijoje.

Sakoma, kad poetai yra dviejų rušių: vieni miršta būdami gyvi, kiti gyvena amžinai. Vienas iš nemirštančių poetų yra Maironis. Tai garsus 19 a. Lietuvių rašytojas, kuris savo eileraščiuose išaukština meilę tėvynei.

Maironis norėdamas atskleisti meilę tėvynei nepamiršta ir jos protėvių, kurie Lietuvą padarė didingą bei stiprią. Maironissavo eilėraštyje „Kur bėga Šešupė“ tvirtina, kad Lietuva amžinai gyvuos: „Bus per amžius, kaip ir buvus, Lietuvos tėvynė.“ Poetas iš praeities valdovų dažniausiai pamini Vytautą, kaip didingą ir stiprią asmenybę. Savo eilėraštyje „Kur bėga Šešupė“ išaukština Vytautą, parodo jo galingą valdymą: „Čia Vytautas Didis garsiai viešpatavo,/ Ties Žalgiriu priešus nuveikęs piktus“.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (461 žodžiai)
  • Mokykla
  • Daiva
  • Tėvynės meilė Maironio poezijoje rašinys
    9 - 2 balsai (-ų)
Tėvynės meilė Maironio poezijoje rašinys. (2013 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/tevynes-meile-maironio-poezijoje-rasinys.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 16:15
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo