Tic Šakiai rinkodaros planas


Projekto informacija. 41. 1. projektas. Pareiškėjas. Projekto partneriai. Pasiūlymo rengimo informacija. Projekto aprašymas. Projekto santrauka. Tikslai ir uždaviniai. Poveikis ir tvarumas. Darbo planas. Darbų grupės. Darbų grupių aprašymas. Tvarkaraštis. Rizikos valdymas. Projekto biudžetas. Biudžetas pagal išlaidų rūšis. Finansavimo šaltiniai. Priedai.


2-4 studentų grupės prašomos parengti projekto pasiūlymą pasirinktai įmonei/organizacijai, atsižvelgiant į nustatytus poreikius, problemas ar galimybes. Projekto pasiūlymas turi būti parengtas pagal šią pasiūlymo paraiškos formą.

Užduotis bus vertinama dviem aspektais – raštu parengtas projekto pasiūlymas ir jo pateiktis žodžiu, egzamino metu.

Tikslai ir uždaviniai yra aiškūs, realistiški ir susiję su nustatytų poreikių, problemų ar galimybių įgyvendinimu. Numatyti pasiekimai ir rezultatai yra aiškiai apibrėžti ir atitinka pasiūlymo problematiką.

Valdymas: tvarkaraštis, darbo organizavimas, veiklos yra gerai suplanuotos, grupės narių atsakomybės yra aiškios. Pasiūlyme numatyti kiekvienai veiklai įgyvendinti reikalingi ištekliai..

Kokybės ir finansų kontrolė: numatyti rodikliai, leisiantys įvertinti veiklų įgyvendinimą bei pasiektus rezultatus, .užtikrina aukštą kokybę bei efektyvų lėšų panaudojimą. Rizikos yra nustatytos ir riziką mažinantys atako veiksmai suplanuoti.

Pateikties struktūra, vizualiniai elementai gerai atspindi pagrindinę projekto idėją. Visi komandos nariai geba atsakyti į dėstytojo klausimus, susijusius su jų atsakomybės sritimi.

Susirašinėjimas su TIC direktore el. paštu, klausimų uždavimas, darbų paskirstymas komandoje. Youtube vaizdo įrašo kainos paieška, Universitetų mokančių Lietuvių kalbą paiešką. Išlaidų apskaičiavimas

Pasirinkome šį projektą, nes gavome pasiūlymą iš dėstytojos Neringos Miniotienės su žinia, kad Šakių turizmo centrui ir visam miesteliui reikia pagalbos didinant klientų skaičių. Peržvelgę užklausą iš Šakių turizmo centro, nusprendėme, kad mums įdomiausia būtų sukurti rinkodaros planą šakių populiarinimui ir reklamai. Šią užduotį iš kitų pasirinkome būtent todėl, nes antro kurso metu susipažinome su rinkodaros pagrindais, įgavome patirties dirbant su socialiniais puslapiais, išmokome greitai ir efektyviai ieškoti informacijos, bei sužinojome kaip rasti veiksmingiausią reklamos būdą atsižvelgiant į turimas lėšas.

Rezultatai: TIC atsinaujins savo internetinį puslapį, pakeis savo reklamos metodiką „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose. Taip pat tikimės, kad turizmo centras sutiks sukurti vaizdo įrašą apie Šakius, pavaizduos savo stipriąsias puses ir sukurs edukacinį lituanistikos renginį vaikams, moksleiviams, šeimoms, taip pritraukdami lankytojų savo miestui.

Manome, kad bus patenkinti turizmo centro ir Šakių vietinių verslininkų poreikiai - jie sulauks daugiau klientų dėmesio ir padės miesteliui tapti aktyvesniam. Sėkmingas projektas pritrauks ne tik vietinių gyventojų, tačiau teisinga reklama socialiniuose tinkluose padės Šakiams gerai pasirodyti ir iš užsienio atvykusių lankytojų akyse.

Šio plano dėka Šakių miestas turės galimybę išnaudoti natūralų miesto ir pastatų, t.y. muziejų grožį, leis žmonėms, besidomintiems lituanistiką susipažinti su jos istoriją iš arti ir suteiks lankytojams neįkainojamų prisiminimų bei patirties.

Mūsų projekto tikslas yra išpopuliarinti Šakių miestą, pavaizduoti jį kaip kalbininkų kraštą, taip pat pritrauki lankytojus, kurie lankytųsi vietiniuose muziejuose, bei naudotųsi vietinių verslininkų siūlomos paslaugomis, taip padedant miestui gyvuoti ir atsinaujinti.

Norime, kad žmonės apie Šakių kraštą sužinotų daugiau informacijos oficialiame tinklapyje, „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose. Taip pat norime, galimybės „Youtube“ svetainėje pamatyti reklaminį vaizdo įrašą apie Šakių kalbininkus, pramogas, bei lankytinas vietas. Galutinis mūsų uždavinys pasiūlyti surengti lituanistikos renginių, kurie būtų aktualus moksleiviams, šeimoms, suaugusiems - edukaciniais tikslais.

  • Microsoft Word 357 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2747 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justas
  • Tic Šakiai rinkodaros planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Tic Šakiai rinkodaros planas . (2017 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/tic-sakiai-rinkodaros-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 12 d. 13:24
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo