Tiekimas


Tiekimas referatas. Elektros tiekimas referatas. Prekių tiekimai privalumai ir trukumai.

Įvadas. Tiekimo būdai. Oro transportas. Kelių transportas. Jūrų transportas. Transporto rūšių privalumai ir trūkumai. Tiekimas oru. Tiekimas geležinkeliu. Tiekimas automobiliu. Tiekimas jūromis ir vidaus vandenų transportu. Kombinuotas transportas. Vamzdynų transportas. Prekių kokybės pakitimų priežastys. Prekių išsaugojimas transportuojant. Tara ir krovinių ženklinimas. Prekės įpakavimas. Įpakavimo funkcijos. Paketai suteikia galimybę. Padėklai. Konteineriai. Keičiamos talpyklos. Puspriekabių privalumai ir trūkumai. Išvados. Literatūra.

Transportavimo paslaugos labai dažnai apibūdinamos produktų pristatymo trukme, patikimumu, transportavimo kokybe, atsižvelgiant į nuostolius ir produktų praradimą, aptarnavimo dažnumu ir tinkamumu bei paslaugų kaina.

Šio darbo tikslas: sužinoti apie prekių tiekimą ir jo įtaką prekių kokybei.

Taigi savo darbe aptariau transporto rūšis ir jų privalumus bei trūkumus, taip pat išanalizavau kaip prekės kokybė gali pakisti tiekimo metu ir kaip nuo šių pakitimų gali apsaugoti tinkamas prekės įpakavimas, jos tara. Labai svarbu mokėti racionaliai pasirinkti tinkamą transporto priemonę, nes nekiekviena įmonė gali sau leisti rinktis, nors ir greičiausią, bet taip pat ir labai brangų tiekimo būdą. Dar taip pat svarbu gerai pakrauti ir iškrauti prekes ir žinoma laikytis visų taisyklių bei prekės ženklinimo nurodymų, nes nuo to priklauso prekės kokybė.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 47 KB
  • 2012 m.
  • 21 puslapis (3361 žodžiai)
  • Miroslav
  • Tiekimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Tiekimas. (2012 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/tiekimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 14:06
×