Tiekimo grandinė


Įvadas. Onės aprašymas. Įmonės pristatymas. Įmonės pagrindinės ir pagalbinės veiklos. Įmonės pajėgumai. Įmonės padėtis rinkoje. Įmonės konkurentai. Konkurentų analizė. Įmonės klientai. Įmonės partneriai. Įmonės tiekėjai. Tiekimo grandinės svarba/nauda įmonėje. Logistikos paslaugas teikiančios įmonės vidinės tiekimo grandinės valdymas ir projektavimas. Vidiniai įmonės dalyviai. Vidinės tiekimo grandinė projektavimas logistines paslaugas teikiančioje įmonėje. Logistikos paslaugas teikiančios įmonės išorinės tiekimo grandinės valdymas ir projektavimas. Išoriniai įmonės procesai tiekimo grandinėje. Virtualios tiekimo grandinės kūrimas logistikos paslaugas teikiančioje įmonėje. Išvados. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas.


Atsiskaitomojo darbo pateikimo terminas: 2016 m. vasario 25 d., atsiskaitomojo darbo gynimas numatomas iki 2016 m. kovo 10 d.

Atsiskaitomojo darbo duomenys: dalykų „Tiekimo grandinės valdymas“ atlikti darbai, atlikti rinkos tyrimai.

Nematerialūs tikslai: įvaizdis, prestižas, įtaka, socialiniai ir/ar kiti nematerialūs tikslai.[8]

Problema: didelė konkurencija tarp logistikos įmonių.

Praktinė darbo reikšmė. Darbas turi praktinę reikšmę, jo rezultatai gali būti pritaikomi praktikoje.

Atsiskaitomojo darbo tikslas ir uždaviniai.

Atsiskaitomojo darbo objektas: Tiekimo grandinės projektavimas ir valdymas logistikos paslaugas teikiančioje įmonėje.

Atsiskaitomojo darbo tikslas: susipažinti su logistikos paslaugas teikiančia įmone bei jos tiekimo grandinės valdymu; išmokti dirbti su informaciniais šaltiniais renkant reikiamą informaciją savarankiško darbo atlikimui.

Išanalizuoti transporto/ekspedicinės įmonės veiklą, procesus.

Atlikti transporto/ekspedicinės įmonės rinkos analizę.

Išanalizuoti tiekimo grandinės naudą/svarbą transporto/ekspedicinės įmonės dalyviams ir procesams

Suprojektuoti vidinę tiekimo grandinę atsižvelgiant į transporto/ekspedicinės įmonės procesus, dalyvius

Suprojektuoti išorinę tiekimo grandinę atsižvelgiant į transporto/ekspedicinės įmonės procesus, dalyvius

Sukurti virtualią tiekimo grandinę transporto/ekspedicinės įmonėje

AB „Rokiškio sūris“ įmonę įsteigė, dabartinis įmonės direktorius – Antanas Trumpa. Įmonė registruota 1992 vasario 28 dieną Rokiškio raj. valdyboje. AB „Rokiškio sūris“ yra įsikūrusi Pramonės g.3, LT 42150 Rokiškyje, Lietuvos Respublikoje, tačiau paslaugas teikia ne tik Lietuvoje, bet ir tarp trečiųjų šalių.

Darbuotojų skaičius – įmonėje AB „Rokiškio sūris“ dirba 1635 sąrašinis darbuotojų skaičius.

Veiklos pobūdis – pieno produktų gamyba bei prekyba.

Ekoniminis veiklos sektorius – transportas.

Geriausias klientų poreikių tenkinimas ir profesionalumas tarp konkurentų.

Užtikrinti stabilią suderintą beatliekinę gamybos programą.

♦ AB „Rokiškio sūris“ (Rokiškyje) specializacija – fermentinių sūrių ir išrūgų produktų gamyba ir prekyba.

2015 m. birželio 4 d. Briuselyje įvykusiuose prestižiniuose „Superior Taste Award 2015“ apdovanojimuose, Tarptautinis skonio ir kokybės institutas (iTQi) kietąjį sūrį Rokiškio GRAND įvertino netgi dviem auksinėmis žvaigždėmis. Pagal „Michelin“ kokybės standartus toks įvertinimas itin aukštas ir garbingas. Briuselyje įsikūrusi lyderiaujanti pasaulinė organizacija iTQi kasmet organizuojamuose unikaliuose apdovanojimuose vertina ir remia tik ypatingo skonio kokybiškus maisto produktus ir gėrimus. Norime pažymėti, kad bendrovė pirmą kartą dalyvavo tokio lygio organizuotuose apdovanojimuose ir gavo tokį aukštą įvertinimą.

2015 m. sausio - birželio mėnesių konsoliduoti neaudituoti AB „Rokiškio sūris“ grupės pardavimai sudarė 101.078 tūkst. EUR t.y. 21,79 proc. mažiau negu per praėjusių metų tą patį laikotarpį. 2014 m. to paties laikotarpio konsoliduoti pardavimai sudarė 129.236 tūkst. EUR.

AB „Rokiškio sūris“ pagrindinė veikla pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių yra pieninių veikla ir sūrių gamyba, bei prekyba. Be šios pagrindinės veiklos dar vykdo krovinių vežimą keliais už atlygį, t.y. žaliavinio pieno suvežimą įmonės pienovežiais iš pieno gamintojų, UAB, kt. pieninių pagal sudarytas sutartis ne tik Lietuvoje, bet ir iš ES pieno produktų gamybai.

AB „Rokiškio sūris“ pagal sudarytą paslaugų sutartį nuomoja specialų transportą, t.y. krovinines transporto priemones su reguliuojamu temperatūros režimu UAB „Rokiškio pienas“ pieno produktų pervežimui Lietuvoje, ir į Rusiją.

Siekiant plėsti automobilių parką, visą laiką AB „Rokiškio sūris“ vadovybės dėmesys kreipiamas į pasinaudojimą parama iš įvairių fondų. Bendrovė neperka automobilių lizingu. Automobilių parko plėtrai, pasinaudojus ES parama, įsigytas vilkikas su puspriekabe – šaldytuvu. Planuojama atidaryti du naujus maršrutus: tai į ES ir Rusiją.

Krovinių vežimas ir automobilių nuoma yra AB „Rokiškio sūris“ antrinė veikla, tačiau nuo šios veiklos priklauso bendras bendrovės rezultatas.

  • Logistika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 645 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 31 puslapis (6673 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Tiekimo grandinė
    10 - 2 balsai (-ų)
Tiekimo grandinė. (2016 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/tiekimo-grandine.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 07:21
×