Tiekimo grandinės pažeidimo priežastys


Tiekimo grandinės pažeidimo priežastys. Tiekimo grandinė. Kas yra tiekimo grandinė? Paprasta tiekimo grandinė yra sudaryta iš penkių arba mažiau dalyvių. Iš ko sudaryta tiekimo grandinė? Neplanuoti ir nenumatyti įvykiai tiekimo grandinėje gali sukelti labai dideliu finansiniu nuostoliu. Kodėl tiekimo grandinės yra pažeidžiamos? Analizės metu išnagrinėti tiekimo grandinės struktūra. Tiekimo grandinės pažeidimų priežasčių mažinimas. Tiekimo grandinėje pažeidimų priežasčių sumažinti galima jeigu. Išvados. Literatūra.


Neplanuoti ir nenumatyti įvykiai tiekimo grandinėje gali sukelti labai dideliu finansiniu nuostoliu, kurie paveikia visą tiekimo grandinės tinklą. Tiekimo grandinės pažeidžiamumas tampa vis didesne problema, kadangi pažeidžiamumo lygis sparčiai kyla. Pagrindinis dėmesys skiriamas našumui, o ne efektyvumui Tiekimo grandinių globalizacija Specializuotos gamyklos ir centralizuotas paskirstymas Tendencija naudotis paslaugų nuoma Tiekėjų skaičiaus mažinimas.

Analizės metu išnagrinėti tiekimo grandinės struktūra, parinkti tinkamas veiklas. Dėmesį sutelkti į svarbiausius dalykus. Rizika nagrinėti ir kontroliuoti neapibrėžtuose, keliančiuose abejonių šaltiniuose. Rizikos valdymo strategijų plėtojimas. Dėmesį skirti į klientus, tiekėjus, prekes. Priežastys: Didžiausios problemos iškyla, kai dėl netinkamo atsargų valdymo arba trūksta atsargų, arba jų yra per daug. Per didelis atsargų kiekis lemia prekių nuvertėjimą, fizinį/moralinį susidėvėjimą, pasibaigusių prekių galiojimo terminas, galiausiai – prekes tenka nurašyti. Ir atvirkščiai – jei prekių trūksta, prarandami pardavimai.

Tiekimo grandinėje pažeidimų priežasčių sumažinti galima jeigu, dėmesį sutelktų į svarbiausius dalykus, rizika nagrinėtų ir kontroliuotų neapibrėžtuose, keliančiuose abejonių šaltiniuose, rizikos valdymo strategijų plėtojimą praplėstų ir t.

  • MS PowerPoint 49 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (457 žodžiai)
  • Kolegija
  • Paulius
  • Tiekimo grandinės pažeidimo priežastys
    10 - 1 balsai (-ų)
Tiekimo grandinės pažeidimo priežastys. (2019 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/tiekimo-grandines-pazeidimo-priezastys.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 28 d. 19:18
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo