Tiekimo grandinės valdymo procesai


Įvadas. Tiekimo grandinės valdymas. Procesai tiekimo grandinėje. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiuolaikinė visuomenė yra vartotojiška. Rinkoje paisrodžius naujam daiktui žmonės nori jį išmėginti, atsiradus moderniasniam - seną nori pakeisti nauju. Tai tarsi užburtas ratas, kai yra vis vartojama ir vartojama. Tačiau kad prekė ar paslauga pasiektų savo tikslinį vartotoją, ji turi praeiti nemažą kelią. Įmonėse šis kelias vadinamas tiekimo grandine, kuri apima viską nuo prekės gamybos iki patekimo į rinką ir galiausiai į vartotojo rankas. Tiekimo grandinė apima daug įviriausių sričių, jos valdymas nėra paprastas. Kad prekė sėkmingai pasiektų klientą ir patenkintų visus jo noros, tiekimo grandinė valdymas skirtomas į atskirus procesus, padėsiančius užtikrinti efektyvią veiklą.

Darbo tikslas: išanalizuoti tiekimo grandinės valdymo procesus.

Darbo uždaviniai:

Pateikti tiekimo grandinės valdymo sampratą;

Nustatyti, kokie yra tiekimo grandinės valdymo procesai;

Glaustai aptarti kiekvieną tiekimo grandinės valdymo procesą.

Siekiant padidinti pelningumą visiems grandinės dalyviams, tiekimo grandinės valdymas koncentruojamas į santykių valdymą. Kartais tai sudaro kai kurių sunkumų, kadangi kai kuriais atvejais siauri vieno iš partnerių interesai turi būti paaukoti visos grandinės naudai.

Tiekimo grandinės valdymas yra sunkus, daug dėmesio ir analizės reikalaujantis darbas. Kad tiekimo grandinė būtų sklandi ir be jokių trukdžių, kad būtų užtikrintas efektyvus jos valdymas Tarptautinis konkurencinio meistriškumo centras (anglų k. The International Center for Competitive Excellence) identifikuoja aštuonis tiekimo grandinės valdymo procesus[3]:

  • Microsoft Word 67 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1225 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Tiekimo grandinės valdymo procesai
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Tiekimo grandinės valdymo procesai. (2015 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/tiekimo-grandines-valdymo-procesai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 00:50
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo