Tiesiaeigis ir kreivaeigis judėjimas


Tiesiaeigis ir kreivaeigis judėjimas. Judėjimas. Mechaninis judėjimas. Klausimas. Bandymas. Išvada. Trajektorija. Tiesiaeigis ir kreivaeigis judėjimas. Judėjimo klasifikacija. Tolyginis tiesiaeigis judėjimas. Netolyginis tiesiaeigis judėjimas. Tolyginis kreivaeigis judėjimas ir netolyginis kreivaeigis judėjimas. Hipotezė. Bandymas automobilių greitis prie mokyklos. Bandymo darbo eiga. Darbo rezultatai. Sprendimas. Bandymo išvados. Apibendrinimas. Testas. Klausimas. Atsakymai. Tai įdomu! Naudota literatūra.

Mechaninis judėjimas 1 bandymas Trajektorija Tiesiaeigis ir kreivaeigis judėjimas Kreivaeigis judėjimas 2 bandymas Apibendrinimas Testas Naudota literatūra.

Gamtoje vyksta nepaliaujamas judėjimas: Važiuoja automobilis, Plaukia laivas, Rašydama sakinį, juda ranka, Krinta lietaus lašas ar snaigė, Juda dangaus kūnai: planetos, žvaigždės, Kūnuose juda molekulės ir atomai ir t.t.

Rutuliuką paleidau kristi žemyn šalia liniuotės. Jo padėtis kinta liniuotės, stalo, užuolaidos atžvilgiu.

Pagal trajektoriją ir greitį: Tolyginis tiesiaeigis Netolyginis tiesiaeigis Tolyginis kreivaeigis Netolyginis kreivaeigis.

Tolyginiu tiesiaeigiu judėjimu vadinamas kūno judėjimas tiesiu keliu pastoviu greičiu. Kūno greitis visą judėjimo laiką yra pastovus.

Pasinaudoję greičio formule: galime apskaičiuoti vidutinį automobilių greitį.

Kokią formulę reikia naudoti norint surasti greitį? Kelią padalinti iš laiko. Kelią padauginti iš laiko. Laiką padalinti iš greičio.

Automobilis važiavo keliu 52 m/s greičiu per 67 s. Kiek metrų reikėjo nuvažiuoti automobiliui? 3844 m 4843 m 3484 m.

Kuris iš pateiktų pavyzdžių yra tiesiaeigis judėjimas? Lentoje rašoma su kreida Traukinio važiavimas C. Paukščio skridimas.

Kuris iš pateiktų pavyzdžių yra kreivaeigis judėjimas? Krenta lietaus lašai Šoka mergaitė Tupi varna.

Mažesnysis vežimėlis-.... Didesniojo vežimėlio atžvilgiu? Juda Nejuda.

Kur pavaizduotas mechaninis judėjimas? A. B. C.

  • MS PowerPoint 3635 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 38 puslapiai (721 žodžiai)
  • Mokykla
  • Danauskis
  • Tiesiaeigis ir kreivaeigis judėjimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Tiesiaeigis ir kreivaeigis judėjimas. (2016 m. Sausio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/tiesiaeigis-ir-kreivaeigis-judejimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 02:49
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo