Tiesinė algebra. Vektorinės algebros ir analizinės geometrijos elementai


Tiesinė algebra ir geometrija. Tiesinės algebros ir analizinės geometrijos elementai. Tiesine algebra uzdaviniai. Analizines geometrijos uzdaviniai. Analizines geometrijos uzdaviniu pavyzdziai. Analizinė geometrija ir vektorinės algebros elementai. Tiesine ir vektorine algebra. Vektorine algebra. Analizine geometrija uzdaviniai. Vektorinė algebra ir analizine geometrija.

Pagrindiniai uždaviniai: studentai, išklausę tiesinės algebros ir analizinės geometrijos teorijos kursą ir atlikę šios temos praktines užduotis, turi:. Žinoti matricos sąvoką ir atlikti veiksmus su matricom. Žinoti determinanto sąvoką ir apskaičiuoti determinantus. Žinoti tls sąvoką ir pritaikyti matricas ir determinantus tls spręsti. Žinoti pagrindinius tls sprendimo būdus. Žinoti vektoriaus sąvoką. Atlikti veiksmus su vektoriais erdvėje. Žinoti tiesių lygtis plokštumoje. Užrašyti tiesės lygtį plokštumoje iš duotų duomenų. Parašyti plokštumos ir tiesės erdvėje lygtis. Nustatyti tiesių ir plokštumų tarpusavio padėtis. Sudaryti antros eilės kreivių lygtis. Uždaviniai su sprendimais.

Šio savarankiško darbo tikslas - siekti matematinio raštingumo, ugdyti loginį mąstymą sprendžiant tiesinės algebros ir analizinės geometstudentai, išklausę tiesinės algebros ir analizinės geometrijos teorijos kursą ir atlikžinoti tls sąvoką ir pritaikyti matricas ir determinantus tls spręsti.

  • Microsoft Word 120 KB
  • 2010 m.
  • 8 puslapiai (266 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evaldas
  • Tiesinė algebra. Vektorinės algebros ir analizinės geometrijos elementai
    10 - 1 balsai (-ų)
Tiesinė algebra. Vektorinės algebros ir analizinės geometrijos elementai. (2010 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/tiesine-algebra-vektorines-algebros-ir-analizines-geometrijos-elementai.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 15:58
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo