Tiesinės elektros grandinės pereinamųjų procesų skaičiavimas kursinis darbas


Elektrotechnikos kursinis darbas. Varianto Nr. Įvadas. Analitinė dalis. Uždavinio sprendimas klasikiniu metodu. Uždavinio sprendimas operaciniu metodu. Darbo grafinė dalis. Išvados. Literatūra.


Užduotį atlikau dviem metodais: operaciniu ir klasikiniu. Įsitikinau, kad ieškant pereinamųjų procesų klasikiniu ir operaciniu metodu atsakymai nežymiai skiriasi. Iš to galima daryti išvadą, kad pereinamuosius procesus galima skaičiuoti bet kuriuo laisvai pasirinktu metodu.

Išsprendę charakteringąją lygtį gavome dvi realias ir skirtingas šaknis. Iš to mes galime spręsti, kad pereinamasis procesas yra aperiodinis ir jis nusistovi aperiodiškai.

Iš gautų grafikų aiškiai matosi, kad pereinamųjų procesų metu srovės bei įtampos kinta pagal eksponentinį dėsnį. Mano atveju rezistorius R4 yra atjungiamas. Iš srovių grafiko galima pastebėti, kad srovės I1 ir I2 sumažėja, o srovė I3 priešingai – padidėja. Iš įtampų grafiko matyti, kad įtampų grafikai uC ir uR3 sutampa ir iš to galima pasakyti, kad šios įtampos yra lygios.

Tiesinės elektros grandinės pereinamųjų procesų skaičiavimas kursinis darbas. (2015 m. Vasario 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/tiesines-elektros-grandines-pereinamuju-procesu-skaiciavimas-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 02:29