Tiesioginiai ieškiniai pareiškimo tvarka ir nagrinėjimas


Išsiaiškinti+dėl+pareiškimo. Ieskiniu uzdaviniai.

Įvadas. Europos teismų sistema. Teisingumo teismas. Pirmosios instancijos teismas. Teismo veikla. Teismo uždaviniai ir funkcijos. Nagrinėjamų bylų rūšys. Ieškiniai dėl žalos atlyginimo. Atsakomybė už žalos padarymą. Priimtinumo kriterijai. Pagrindai, kuriais ieškinys gali būti patenkintas. Ieškiniai dėl teisės akto panaikinimo. Leistinumo įvertinimas ir teisė pareikšti ieškinį. Materialiniai peržiūros pagrindai. Ieškiniai dėl sprendimo nepriėmimo. Priimtinumo įtvirtinimas. Tiesioginių ieškinių bylos. Praktinė dalis. Išvados. Naudota literatūra.

Europos Bendrijos sutartyje yra numatytos tam tikros teisminės priemonės, kurių dėka privatūs subjektai ir valdžios institucijos gali tiesiogiai kreiptis į Teisingumo Teismą ir Pirmosios instancijos teismą. Norint kreiptis į šiuos teismus reikia parašyti tiesioginį ieškinį, tačiau norint pareikšti tiesioginį ieškinį, reikia kad ieškinys atitiktų keliamus reikalavimus. Apie tiesioginius ieškinius, jų keliamus reikalavimus pakalbėsime darbe.

Darbo tikslas: Išanalizuoti tiesioginių ieškinių pareiškimo tvarką.

Darbo uždaviniai:

1. Išsiaiškinti Europos teismų sistemą;

2.Išnagrinėti tiesioginius ieškinius.

3. Išspręsti pateiktas praktines situacijas, panaudojant įgytas teorines žinias bei Europos sąjungos teisės šaltinių bei teisės aktų bazę.

  • Teisė Kursinis darbas
  • Microsoft Word 52 KB
  • 2012 m.
  • 23 puslapiai (4552 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mindaugas
  • Tiesioginiai ieškiniai pareiškimo tvarka ir nagrinėjimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Tiesioginiai ieškiniai pareiškimo tvarka ir nagrinėjimas. (2012 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/tiesioginiai-ieskiniai-pareiskimo-tvarka-ir-nagrinejimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 22:27
×