Tiesioginio kuro įpurškimo sistemos


Bmw bendzino ipurskimo sistema. Bmw e39 kuro siurblio elektronines sistemos remontas. Tiesioginio slėgio daviklis. Ipurskimo sistema referatas. Tiesioginis ipurskimas referatas. Tiesioginio ipurskimo varikliai referatas. Aukšto slėgio tiesioginio įpurškimo sistemos.

Degalų tiesioginio įpurškimo sistemos. Benzino įpurškimo sistemos. Gdi. Tiesioginis kuro įpurškimas dyzeliniuose varikliuose:. Multijet įpurškimo sistema. Šaltiniai.

Visi techniniai automobilių patobulinimai iš pirmo žvilgsnio atrodo gana paprasti. Pavyzdžiui, kad ir naujausias technikos žingsnis -tiesioginio įpurškimo varikliai. Paprastuose degimo varikliuose oras maišosi su benzinu už degimo kameros ribų, o varikliuose su tiesioginiu įpurškimu kuro mišinys patenka tiesiai į degimo kamerą. Argi taip sudėtinga įpurkšti degalus ne į įsiurbimo kolektorių, o tiesiogiai į cilindrą? Techninis veikimo principas -lyg ir nesudėtingas tereikia purkštuką įrengti variklio galvutėje , tačiau kad šis purkštukas atliktų savo "pareigą"realiame variklyje, konstruktoriams teko padirbėti keletą ar keliolika metų -kol "teorija buvo įkūnyta metale". Pagrindinės tiesioginio kuro įpurškimo sistemos yra diegiamos benzininiuose ir dyzeliniuose automobiliuose.

  • Adobe PDF 1232 KB
  • 2013 m.
  • 9 puslapiai
  • Universitetas
  • Paulius
  • Tiesioginio kuro įpurškimo sistemos
    10 - 1 balsai (-ų)
Tiesioginio kuro įpurškimo sistemos. (2013 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/tiesioginio-kuro-ipurskimo-sistemos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 22:05
×