Tiesos reikšmės mažėjimo politikoje istorinių ir kultūrinių prielaidų apibūdinimas


Tiesos reikšmės mažėjimo politikoje istorinių ir kultūrinių prielaidų apibūdinimas. Šaltiniai.


Politinė kultūra yra požiūrių, įsitikinimų, ir jausmų, kurie suteikia tvarką ir prasmę politinio proceso ir kurie teikia pagrindines prielaidas ir taisykles, kurios reglamentuoja elgesį politinėje sistemoje. Ji apima tiek politinius idealus, bei veiklos normas ir santvarkos. Taigi politinė kultūra yra suvestine forma psichologinių ir subjektyvių aspektų politikos apraiška. Politinė kultūra yra tiek kolektyvinės istorijos politinės sistemos ir gyvenimas istorijų tos sistemos nariams produktas, ir todėl jis yra įsišaknijusi vienodai viešuose renginiuose. Politinė kultūra yra nesenai atsiradęs terminas, kuris siekia padaryti aiškesnę ir sistemingą daug suprantamesne, susijusio su tokių ilgalaikių sąvokas kaip politinės ideologijos, nacionalinės politinės psichologijos, ir pagrindinių vertybių tauta. Politinė kultūra, apimant politines orientacijas abiejų lyderių ir piliečių, yra daugiau nei imtinai tokiomis sąlygomis kaip politinio stiliaus ar veiklos kodas. Kita vertus, terminas yra daugiau aiškiai politinis, ir todėl labiau ribojantis nei tokių sąvokų kaip visuomenės nuomonės ir nacionalinio charakterio.

Politinės kultūros sąvoka gali būti vertinamas kaip natūralus evoliucijos elgsenos požiūris į politinės analizės augimo, nes tai yra bandymas kreiptis į problemų visuminės arba sistemine analize Iš įžvalgų ir žinių rūšių, kurios iš pradžių buvo sukurtos studijuoti.

Tiksliau, politinės kultūros samprata buvo sukurtas kaip atsakas į poreikį įveikti didėjantį atotrūkį elgsenos požiūriu tarp mikroanalize lygio, remiantis psichologinių interpretacijų asmens politinio elgesio, ir macroanalysis lygio, grindžiamas bendros politinės sociologijos kintamieji. Šia prasme sąvoka yra bandymas integruoti psichologijos ir sociologijos taip, kad būtų galima taikyti dinaminės politinės analizės tiek revoliucinės išvados šiuolaikinės gylio psichologijos ir naujausių avansų sociologinių metodų matavimo požiūrį į visuomenę.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (1440 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovydas
  • Tiesos reikšmės mažėjimo politikoje istorinių ir kultūrinių prielaidų apibūdinimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Tiesos reikšmės mažėjimo politikoje istorinių ir kultūrinių prielaidų apibūdinimas . (2019 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/tiesos-reiksmes-mazejimo-politikoje-istoriniu-ir-kulturiniu-prielaidu-apibudinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 06 d. 05:11
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo