Tik kuriantis žmogus gyvena prasmingai


Del ko verta gyventi rasinys. Del ko verta gyventi maironis. Rasinys del ko verta gyventi. Del ko verta gyventi samprotavimo rasinys. Del ko verta gyventi biliunas. Del ko verta gyventi pastraipa. Del ko verta gyventi rasinys maironis. Maironis del ko verta gyventi. Kada zmogaus gyvenimas prasmingas rasinys. Dėl ko verta gyventi? rasinys.

Gyvenimas yra lyg nesustabdomas žaidimas, kurio įsupti mes kaskart klausiame savęs kodėl, ieškome atsakymų vardan ko mes gyvenam, dėl ko stengiamės. Žmonės nori palikti po savęs kažką, tik tada jie jaučiasi svarbūs – šitaip išdygsta milijoniniai palikimai, iššvaistomi perniek, dangoraižiai, užstojantys saulę. O juk tikrąjį turtą po savęs palieka menininkai, kūrėjai.

Kas kartą vis daugiau žmonių paskiria savo gyvenimus tam, kad susikurtu sau materealinį pagrindą, gyventų kuo prabangiau pamiršdami, kaip tai laikina ir paviršutiniška. Puikus pavyzdys yra o. De balzako romanas tėvas gorijo , kuriame tėvas uždirba turtus, juos palieka savo dukterims ir išeina pats gyventi į prieglaudą. Jis buvo taip užsiėmęs darbu, kad jo dukros ir vertino tik jo pasiektus rezultatus – pinigus. Dukros lankė tėvą tol, kol šis dar galėjo kažką duoti, vėliau, net jam mirus, jos netgi nerado laiko ateiti į jo laidotuves. Ar dėl to verta gyventi? Vien tam, kad tave atmintų tol, kol atminimą galima įkainoti. J. Biliūno novelėje jonukas tėvas išvažiuoja ir palieką mažametį sūnų kartu su pamote, nes nori jiems užtikrinti prabangesnį gyvenimą. Pamotė parduoda joniuką kaip piemenuką šeškams. Savo darbe jis turi ganyti žąsiukus. Deja vieną dieną jį kaimynas pavežioja savo vežėčiomis ir tuo metu pasimeta du žąsiukai.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (440 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dovile
  • Tik kuriantis žmogus gyvena prasmingai
    9 - 1 balsai (-ų)
Tik kuriantis žmogus gyvena prasmingai. (2011 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/tik-kuriantis-zmogus-gyvena-prasmingai.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 28 d. 00:34
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo