Tik nuolat veikdamas jautiesi žmogumi rašinys


Ka zmogus atranda prarasdamas. Ka zmogus atranda prarasdamas rasinys. Ka žmogus atranda prarasdamas?. Tik nuolat veikdamas jautiesi zmogus. Tik nuolat tobulėdamas jautiesi zmogumi. Rasinys ka zmogus atranda. Ar tik nuolat veikdamas jautiesi zmogumi. Tik nuolat veikdamas jautiesi zmogumi faustas. Rasinys tik nuolat veikdamas jautiesi zmogumi. Kas skatina zmogu tobuleti.

Tik nuolat veikdamas jautiesi žmogumi

Žmogus yra kintanti asmenybė, kuri mąsto, kuria, ieško ir atranda, bet tuo pačiu griauna ir nusivilia. Kiekvienas siekiame atrasti savąjį gyvenimo kelią, siekti savo užsibrėžtų tikslų, mokslų ir taip atrasti save, tobulėti. Tobulėjimas - kiekvieno žmogaus indėlis į save patį, noras bei motyvacija nuolat veikti. Taigi, ar turime nuolat būti veiksmų sūkuryje tam, kad jaustumėmės žmonėmis?

Domėjimasis išoriniu pasauliu, skatina žmogaus dvasinį tobulėjimą. Tik siekdami pažinti pasaulį ir aktyviai jį tyrinėdami galime pažinti save, susimąstyti apie gyvenimo prasmę ir rasti savo vietą pasaulyje. Švietimo epochoje buvo ypač akcentuojamas išsimokslinimas, žmogaus patirtis ir žinios. Norėdamas būti visuomenės dalis ir aktyviai dalyvauti šalies gyvenime, žmogus privalo išmanyti tam tikrus dalykus, nusimanyti ir žinoti, kaip elgtis tam tikrose situacijose. Šio laikotarpio rašytojas Johanas Volfgangas Gėtė savo kūrinyje "Faustas" nagrinėja temą, susijusią su išsimokslinimu.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (519 žodžiai)
  • Mokykla
  • Rūta
  • Tik nuolat veikdamas jautiesi žmogumi rašinys
    10 - 3 balsai (-ų)
Tik nuolat veikdamas jautiesi žmogumi rašinys. (2013 m. Vasario 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/tik-nuolat-veikdamas-jautiesi-zmogumi-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 20:52
×