Tikėjimas kaip simpatija


Paaugliu simpatijos. Tikejimas skaidrės. Mokslo ir tikejimo paradoksai kierkegardo filosofijoje..

Tikėjimas kaip simpatija esė.

Dabartinėje visuomenėje visi esame skirtingi, tad kiekvienas apie simpatiją suprantame įvairiai. Simpatija - įsižiūrėjimas , susidomėjimas tuo, kas sužavi. Daugelis paauglių negali suvokti ryšio tarp tikėjimo ir simpatijos, kadangi jiems aktualiausia simpatija tarp skirtingų lyčių atstovų. Manau, kad simpatija būna netik tarp žmonių, bet ir tarp tikėjimo.

Ar kiekvienas žmogus simpatizuoja skirtingai? Taip. Kaip minėjau ,paaugliai, kurie neturi ryšio su Dievu teigia, kad simpatija gali būti tik tarp merginos ir vaikino. Tai netiesa. Mano manymu simpatija gali būti su bet kuo, taip pat su tikėjimu. Pavyzdžiui, papasakosiu vieną atsitikimą. Nebuvau dar ateitininkė, bet mamos liepiama ėjau į bažnyčia. Nenorėjau, bet ėjau. Nuėjusi, išgirdau nuostabias giesmes, kurios mane užvaldė. Juk giesmė - atkakli malda. Sakoma, kad giedant daug stipriau kreipiamės į Dievą, nei meldžiantis. Tai buvo lyg mano atgimimas. Simpatija į tai, ko iki tol nebuvau atradusi. Ligi šiol jaučiu simpatiją tikėjimui.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (375 žodžiai)
  • Aurelija
  • Tikėjimas kaip simpatija
    10 - 3 balsai (-ų)
Tikėjimas kaip simpatija. (2012 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/tikejimas-kaip-simpatija.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 27 d. 11:42
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo