Tikėjimo Dievu tendencijos studentų tarpe


Tikėjimo dievu tendencijos studentų tarpe. Įvadas. Tiriamoji dalis. Mediana. Duomenų sklaidos charakteristikos. Dispersija. Standartinis nuokrypis. Kokybinės įvairovės indeksas. Tiriamojo reiškinio dinamikos analizė. Pagrindinės tendencijos nustatymas ir prognozavimas. Išvados ir rekomendacijos.

Pasirinkau šią temą, nes manau, kad savirealizacijos problema yra pati svarbiausia žmogaus gyvenime. Individas atradęs savo pašaukimo kelią, turi erdvės asmenybės sklaidai, savo, kaip žmogaus ir visuomenės nario, ateičiai.

Tyrimo paskirtis – kokios tendencijos (daugėja ar mažėja) tikinčių Dievu pirmo – trečio kurso studentų tarpe. Ar yra ryšys (ir kokio stiprumo jis yra) tarp tikinčių ir netikinčių suvokiančių savo pašaukimo svarbą, siekimo užsibrėžto tikslo. Tačiau turiu pastebėti, kad tyrimo rezultatų potencialus naudingumas nėra didelis, nes buvo apklausta tik 60 respondentų iš 2527 šiuo metu studijuojančių pirmo – trečio kurso studentų.

Šiame darbe buvo taikomas paprastosios atsitiktinės negrąžintinės imties tyrimo metodas. Savo darbe naudojau ne tik statistinių duomenų suvedimą, bet ir grupavimo metodą. Skaičiavau imties modą, medianą, paprastą aritmetinį vidurkį, dispersiją, standartinį nuokrypį, kokybinės įvairovės indeksą. Atlikau tiriamojo reiškinio dinamikos analizę, aprašiau pagrindines kitimo tendencijas bei būsimų rezultatų prognozes.

  • Statistika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2013 m.
  • 8 puslapiai (1109 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ilona
  • Tikėjimo Dievu tendencijos studentų tarpe
    10 - 3 balsai (-ų)
Tikėjimo Dievu tendencijos studentų tarpe. (2013 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/tikejimo-dievu-tendencijos-studentu-tarpe.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 17:57
×