Tikimybiu paruoštukė


Imties moda. T. Y skaitinė charekteristika, kurios pagalba charekterizuojame popul arba imtį. Imties mediana. Imties kvartiliai. Asimetrijos kooficientas. Aibė. Bet kurių elementų rinkinys vadinamas aibe. Žym bet kuriomis did raidėmis. Kombinatorinės sudeties ir daugybos taisyklės. Gretiniai ir kėliniai. Jeigu naujo saibės sudaromos iš vienos duotosios aibės, jos vadinamos junginiais. Deriniai. Priešingas ir nesutaikomi įvykiai. Sąlyginė tikimybė. Įvykių sankirtos tikimybė. Nepriklausomi įvykiai. Pilnosios tikimybės formulė. Bajeso formulė. Bernulio bandymai. Atsitiktinis dydis. Puasono skirstinys. Skirstinio funkcija. Tolydusis skirstinys. Atsitiktinio dydžio savybės ir jo vidurkis. Vidurkio sąvybės.

T. Moda yra toks popul ar imties elementas, kuris dažme yra toks dydis, kuris variacin3 sek1 padalija į dvi dalis. Jeigu elementų sk n yra nelyginis, Y n=2k-trys variacinės sekos elementai, kurie likusią var seką dalija į lygias dalis vad kvartilais. Tiksliai surasti kvart galima tik tada, kai n-3/4=k priklaus n iš čia n= 4kklasių dažnių skirst vaizduoja histograma, jos gali būti įv pavidalų, vienos yra simeteiškos, kitos ne. Jei jos nesimetriškos reikia mokėti ask tą nesimetriškumą. Karlas pirsonas pasiūlė, kaip charekterizuoti simetriškumą. Psk skvernas- šlaitas, nuolaidumas. Žym bet kuriomis did raidėmis. A sudaryta iš element a,b,c,,x1,x2 aibę galima užrašyti įvardinus visus elementus, a={1,2,3,5,8,9}. Arit naudojamas 0, aibių teorijoje nulinė aibė, ji neturi nei vieno elemento, ji žym Ø, {}. Aibes galima vaizduoti grafiškai. < jeigu aibės esprendžiant tik teor uždavinius tenka iš aibės elementų sudaryti naujas aibes ir mokėti suskaičiuoti, kirk tokių naujų aibių gali būti. Įvairių uždavinių spredimams naudojamos taisyklės.

  • Matematika Špera
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (1156 žodžiai)
  • Tikimybiu paruoštukė
    10 - 2 balsai (-ų)
Tikimybiu paruoštukė. (2011 m. Rugsėjo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/tikimybiu-paruostuke.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 08:31
×