Tikras pilietis turi domėtis savo šalies istorija. ką apie tai manote?


Tikras pilietis domisi savo salies istorija. Pilietis domisi savo salies istorija. Pilietis domisi salies istorija. Ar svarbu žmogui domėtis savo istorija?. Buti pilieciu kalbejimas. Istorija dometis. Kodėl žmonės domisi istorija. Kodel svarbu pilieciui ginti salies laisve. Tikras pilietis turi ginti šalies laisvę. Koks turi buti tikras pilietis?.

Tikras pilietis turi domėtis savo šalies istorija. Ką apie tai manote?

Pilietis - asmuo, turintis valstybėje tam tikras teises ir pareigas, esantis valstybės kaip politinės bendrijos narys. Norint būti sąžiningu piliečiu, reikia laikytis piliečio pareigų: pareiga mokėti mokesčius, pareiga tarnauti šalies ginkluotosiose pajėgose ir ginti tėvynę, pareiga paklusti įstatymams, rodyti atsidavimą šalies politinei bendruomenei ir valstybei, konstruktyviai kritikuoti politinio ir socialinio gyvenimo blogybes, dalyvauti gerinant politinio ir socialinio gyvenimo kokybę, gerbti kitų teises, ginti vienas kito teises, naudotis teisėmis. Šalies piliečiu galima tapti: pagal gimimo vietą, pagal tėvus, natūralizacijos būdu - teisę į pilietybę įgyja žmogus, išgyvenęs valstybėje tam tikrą metų skaičių, išmokęs kalbą, įsisavinęs kultūrą, išimties keliu - pilietybė gali būti suteikta už turimus (kartais - numatomus) nuopelnus valstybei.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (277 žodžiai)
  • Mokykla
  • Zygimantas
  • Tikras pilietis turi domėtis savo šalies istorija. ką apie tai manote?
    10 - 3 balsai (-ų)
Tikras pilietis turi domėtis savo šalies istorija. ką apie tai manote?. (2013 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/tikras-pilietis-turi-dometis-savo-salies-istorija-ka-apie-tai-manote.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 10:02
×