Tikslingas pardavimų organizavimo principų taikymas ir nauda įmonėje


Pardavimu organizavimo principai. Temos aktualumas pardavimų valdymo analizėje.

Tikslingas pardavimų organizavimo principų taikymas ir nauda įmonėje. Įvadas. Pardavimų valdymas. Pardavimo organizavimo principai. Pardavimų organizavimo principų taikymas įmonėje. Orentavimas į galutinį ilgalaikį rezultatą. Nuolatinis asortimento naujinimas. Vartotojų grupių išskyrimas. Kryptingas poveikis rinkai ir grįžtamojo ryšio užtikrinimas. Atstovavimas įmonės interesams. Darbas su esamais ir potencialiais klientais. Pardavimų organizavimo principų taikymo įmonėje nauda.

Temos aktualumas pardavimų valdymas, kaip pardavimo tikslų siekimo procesas yra analizuojamas, planuojamas, koreguojamas ir kontroliuojamas. Apibendrinta prasme pardavimų valdymas yra pardavimų funkcijų ir operacijų valdymas siekiant užsibrėžtų įmonės ūkinės komercinės veiklos tikslų, todėl tam naudojamos visos pardavimų valdymo priemonės, pardavimų personalo valdymo principai ir galimybės. Organizuojant pardavimą vadovaujamasi bendraisiais valdymo, įskaitant veiklos tyrimo ir analizės, planavimo ir kitais veiklos organizavimo principais.

Darbo objektas – pardavimo organizavimo principai .

Darbo tikslas - išanalizuoti tikslingą pardavimo organizavimą valdymo principų taikymą ir naudą įmonėje.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti pardavimo valdymą teoriniu aspektu;

2.Atskleisti tikslingų pardavimo organizavimo principų taikymą įmonėje;

3.Aptarti tikslingą pardavimo organizavimo principų naudą.

Darbo metodai: mokslinės literatūros analizė.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (2130 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Tikslingas pardavimų organizavimo principų taikymas ir nauda įmonėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Tikslingas pardavimų organizavimo principų taikymas ir nauda įmonėje. (2013 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/tikslingas-pardavimu-organizavimo-principu-taikymas-ir-nauda-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 08:03
×