Tinklapio grafinė vartotojo sąsaja


Įvadas. Grafinė vartotojo sąsaja. Tinklapio grafinė sąsaja. Išvados. Šaltiniai.

Šių dienų pasaulyje negalime apseiti be, išmaniųjų technologijų, viena iš jų naudojimosi aspektų yra suprantamumas ir grafinė prieeiga kurios dėka naudoti išmanoiusoius įrenginius vis lengviau ir papraščiau, mokslo pasaulyje šis dalykas vadinamas grafine vartotojo sąsaja, tai grafinės priemonės ekrane padedančios ir palengvinančios vartotojo supratimą aprie naudojamą programinę įrangą. Šios įrangos dalis yra mūsų dažniausiai sutinkami tinklapiai, kurie taip pat turi savo vartotojo sąsają, jos kūrimo taisykles ir normas.

Tinklapis tai tinklapių visuma, kuris yra prieinamas naudojant naršyklę,kiekvienas tinklapio puslapis yra teksto visuma parašyta hyperteksto atvaizdavimo kalba kuri yra naršyklės dalis, naršykle veikia kaip kompiliatorius atvaizduojantis galutinį rezultatą, tinklapyje atvaizduojami elementai yra grafiniai arba tekstiniai elementai. Tinklapio grafinė sąsaja priklauso nuo jo tipo. Tinklapio grafinė sąsajos pagrindinis skirtumas nuo pavyždiui operacines sistemos grafinės sąsajos yra tai, kad tinklapio grafinė sąsaja dažniausiai sudaro vienas ir daugiau tinklapių.

Tai dažniausiai tik tekstinę sąsaja turintis tinklapis su minimaliu kiekiu grafinių elemetų skirtas lengvai ir greitai perteikti norimą informaciją.

Norint sukurti tinklapio grafinę vartotojo sąsają reikia žinoti šiuos dalykus: tinklapio tipą, kūrimo metodus, tinklapio grafinės sąsajos kūrimo taisykles taisykles.

Su asmeninėmis diskusijomis ir asmeniniu dienoraščiu susija puslapiai vadinami – Blogais. Blogai nedaug kuo skiraisi nuo asmeniniu puslapiu. Pagrindinė elektroninių dienoraščių paskirtis, kūrėjo noras pasidalinti savo mintimis, veikla su skaitytojais, taip pritraukiant vis daugiau naujų skaitytojų ir komentatorių.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1257 žodžiai)
  • Vytautas
  • Tinklapio grafinė vartotojo sąsaja
    10 - 9 balsai (-ų)
Tinklapio grafinė vartotojo sąsaja. (2015 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/tinklapio-grafine-vartotojo-sasaja.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 06:39
×