Tinklinis marketingas


Referatas apie tinklinį. Tinklinio marketingo paslaptys. Tinklinis referatas. Rinkodara referatas. Tinklinio referatas. Marketingo referatas. Referatai tinklinis. Tinklinis marketingas kursinis. Tinkliniu parduotuviu marketingas skaidres. Tinklinio pamokos uždaviniai.

Įvadas. Tinklinis marketingas. Tinklinio marketingo tiesos ir paslaptys. Tinklinio marketingo verslas. Esminiai tinklinio marketingo faktai. Kuo tinklinis marketingas skiriasi nuo finansinės piramidės? Mlm versle yra sąvoka „pavėluotas atlyginimas“. Išvados. Literatūra.

 apie tinklinį marketingą (network marketing, mlm) dar ir šiais laikais sklando daugybė mitų ir klaidingų įsitikinimų. Manoma taip yra dėl nežinojimo arba dėl nenoro sužinoti. Tinklinis marketingas yra gana jaunas reiškinys verslo prasme, nors jo pagrindiniai principai yra paremti žmogiškąją prigimtimi, todėl tikrai turėtų būti aiškūs ir gerai suprantami kiekvienam žmogui. Gali būti, kad klaidingos nuomonės atsiranda ir dėl to, jog tinklinis marketingas labai greitai tapo reikšminga verslo vystymo sistema, kurios principus ėmė naudoti ir nemažai tradicinio verslo kompanijų.  taigi vienu sakiniu apibūdinti tinklinį marketingą tapo gana sudėtinga, nes persipynė daugybė sričių, apimančių daug skirtingų sferų parduodant įvairias prekes bei teikiant paslaugas. Būdama labai lanksti, ši verslo sistema labai greitai prisitaikė prie pačių naujausių technologijų, tokių kaip kompiuteriai ir internetas, taip atverdama vis naujas galimybes tiek verslininkams, tiek ir vartotojams. Pirmiausia, kalbant apie tinklinį marketingą, noriu atsiriboti nuo nelegalių piramidinių ar kitokio tipo išsigimusių modelių, kurie su pačiu tinkliniu marketingu neturi nieko bendra, kurių pagrindinis tikslas yra tiesiog pasipelnyti iš žmonių, nesukuriant jokios išliekamosios vertės.  tokiose sistemose paprastai nerasite jokio produkto, kuris tenkintų tam tikrus žmogiškuosius poreikius. Pinigai jose generuojami tik iš vis naujai įtraukiamų žmonių surenkamų įnašų, negaunant už tai nei paslaugų, nei prekių. Tokiose kompanijose paprastai žmogui siūloma praturtėti nieko nedirbant, tik atvedant keletą naujų žmonių ir laukiant, kol šie pakels jį į piramidės viršūnę, kur jam tada bus išmokėti didžiuliai pinigai. Kai šios schemos buvo uždraustos, šiuos žaidimus pinigais imta maskuoti prisidengiant tinklinio marketingo vardu. Todėl svarbu nepainioti tinklinio marketingo kompanijų su nelegalia veikla užsiimančių sukčių grupėmis. Tinklinis marketingas yra legali verslo sistema, kurioje glūdi didžiulis potencialas. Smulkus ir vidutinis verslas yra visos ekonomikos pagrindas bet kurioje normalioje valstybėje, todėl ši sistema leidžia įvairiems žmonėms, nežiūrint į jų profesiją, amžių, rasę, religiją, lytį ar išsilavinimą turėti savo verslą.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (2626 žodžiai)
  • Universitetas
  • Enrika
  • Tinklinis marketingas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Tinklinis marketingas. (2010 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/tinklinis-marketingas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 17:13
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo