Tinklo apkrovos paskirstymas


Paskirstytos bylų sistemos diegimas. DFS rolės instaliavimas. DFS vardų srities nustatymas. Bendrų katalogų sukūrimas ir rodymas pagal vartotojų teises. DFS replikacijos nustatymas. Nbl klastetio diegimo pasiruošimas. Atskirų serverių funkcionalumo patikrinimas. Windows Network Load Balancing savybės instaliavimas. NLB klasterio sukūrimas. Klasterio narių įtraukimas. Tinklo apkrautumo patikrinimas.


Server Manager lange paspauskite Manage ir Add Roles and Features. Server Roles lange suraskite ir pažymėkite instaliavimui DFS Namespaces, bei DFS Replication, pridėdami papildomus komponentus.

Windows PowerShell įvykdykite komandą: Invoke-Command –ComputerName Server3 –ScriptBlock {Install-WindowsFeature FS-DFS-Namespace, FS-DFS-Replication, RSAT-DFS-Mgmt-Con}

Paspauskite Namespace Servers skirtuką ir įsitikinkite, kad yra vienas įrašas, kuris nurodo \\Server1\FilialoDokumentai.

Paspauskite dešinį pelės klavišą ant \\KKTEST.Local\FilialoDokumentai ir pasirinkite New Folder:

Atidarykite Windows Explorer ir adreso laukelyje įveskite \\KKTEST.Local\FilialoDokumentai. Jūs turite matyti abu katalogus.

Topologijos vedlyje pažymėkite Full mesh, palikite kitus nustatymus numatytaisiais. Memberships skirtuke įsitikinkite, kad abu serveriai yra pavaizduoti.

Server1 kataloge C:\FilialoDokumentai\Stilius sukurkite bylą Srv1.bmp ir Server3 kataloge C:\FilialoDokumentai\Stilius – Srv3.bmp

Peržiūrėkite \\KKTEST.Local\FilialoDokumentai\Stilius turinį. Turi būti abu dokumentai, o po kurio laiko abu šie dokumentai turi susikurti ir kiekviename serveryje.

Server Manager lange pridėkite Web Server (IIS) serverio role su numatytais parametrais.

Server2 ir Server3 pervadinkite tinklo plokštes iš vEthetnet (Intel(R) PRO 1000 MT Network Connection – Virtual Switch) į vEthernet.

Paleiskite DNS Manager. Atidarykite DNS serverio savybių langą ir įsitikinkite, kad Advanced kortelėje ir pažymėtos varnelės ties Enable round robin ir Enable netmask ordering.

  • Informatika Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 3751 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (1018 žodžiai)
  • Kolegija
  • Pumis
  • Tinklo apkrovos paskirstymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Tinklo apkrovos paskirstymas. (2017 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/tinklo-apkrovos-paskirstymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 05:45
×