Tinklo stebėjimas programa MRTG (Multi router traffic grapher)


Tinklo stebejimo programos. Tinklo stebėjimo programa. Routerio programos. Tinklo stebejo programos. Programa rauteris. Lan tinklai praktika. Programa tinklui stebeti. Kaip stebeti kompiuteriu tinkla. Kompiuterio stebejimo programos. Marsrutizatoriai kursinis darbas.

Mrtg ( multi router traffic grapher ) – kas tai? Apie programą. Programos diegimas win32 sistemoms. Konfiguracijos failas. Mrtg – neužmiegantis procesas. Išvados. Gyvename informacijos ir informacinių technologijų amžiuje todėl šiais laikais kompiuteriai tampa ypač populiarūs ir svarbūs, jų vis daugėja. Taip pat didėja ir informacijos kiekiai kuriais reikia dalintis su kitais vartotojais ir visa informacine visuomene. Naturalu, kad prireikia kompiuterinių tinklų. Visiem gerai žinomas internetas taip pat yra tinklas, sudarytas iš gausybės kitų tinklų. Internetu keliauja daug svarbios informacijos, tokios kaip bankų duomenys, savivaldybių informacija apie kiekvieną asmenį ir daug kitų svarbių duomenų kuriuos reikia pasiekti norimu laiku ir norimoje vietoje. Visa tai perduodama kompiuteriniais tinklais, todėl jie turi būti saugūs ir patikimi. Idiegus kompiuterių tinklą dažnai prireikia žinoti jo ivairias charakteristikas, kiekvienos linijos apkrautumą įvairiu paros metu ir kitas kiekvieno tinklo subtilybes. Tam puikiai pasitarnauja tinklo stebėjimo programos kurios visa tai parodo, visų linijų apkrovimą betkokiu laiko momentu vaizduoja diagramomis automatiškai, taigi administratoriui patogu kaupti informaciją apie savo tinklą, ją sisteminti ir saugoti. Vienas geriausių tokio pobūdžio tinklo stebėjimo įrankių - MRTG ( Multi Router Traffic Grapher ).

Diegimas ir konfiguracija nera tokia paprasta kaip keli pelės mygtukų paspaudimai, tačiau laikantis instrukcijų tai gana nesunku.

Išsaugokime ją c:\ diske ir turesime darbinį katalogą c:\mrtg-2.12.1. Dabar galime sukompiliuoti programą:

Pamatysime draugiška pranešimą apie klaidą ( kuri reikalauja kad prie komandos būtų nurodytas konfiguracijos failas mrtg , taigi jį reikia sukurti, tačiau dabar turime sėkmingai įdiegę perl ir mrtg savo kompiuteryje.

Jei norite stebeti kazką daugiau nei įjejimą bei išėjimą turite žinoti SNMPOID to ka norite stebeti.

Ir galutinai turite žinoti jusų stebimo įrenginio SNMP community, kuris pagal nutilėjimą būna publik, taigi galite mėginti jei nežinote.

Jei gavote pranešimą apie klaidą no such name arba no response jūsų community vardas tikriausiai yra neteisingas taigi bandykite dar karta.

Sukūrėme konfiguracijos failą būtent šiam įrenginiui, todel jei pakeistumėte įrenginio nustatymus reikia pertvarkyti ir konfiguracijos failą. Šioje nuorodoje rasite visus konfiguracijos raktus ir jų reikšmes:

atsidarykite mrtg.cfg su notepad ir irašykite kelias eilutes jo viršuje:

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2016 m.
  • 5 puslapiai (739 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kęstutis
  • Tinklo stebėjimas programa MRTG (Multi router traffic grapher)
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Tinklo stebėjimas programa MRTG (Multi router traffic grapher). (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/tinklo-stebejimas-programa-mrtg-multi-router-traffic-grapher.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 17:44
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo