Tinkuojami fasadai


Tinkuojamas fasadas. Tinkavimas referatas. Fasado apšiltinimas kursinis. Referatas tinkavimas. Verslo planas fasadu apsiltinimas. Dekoratyvinis tinkas referatas. Fasade tinkavimo technologija. Tinkuojamu fasadu irengimas. Tinkuojani fasadai. Slapio fasado irengimo technologija.

Įvadas. Tinkuoto fasado sistema. Tinkuoto fasado sistemos sluoksniai. Termoizoliacinis sluoksnis. Armuotasis sluoksnis. Apsauginis - dekoratyvinis sluoksnis. Apšiltinto fasado sistemos su dekoratyvinio tinko apdaila įrengimo technologija. Tinkuojamų fasadų privalumai ir trūkumai. Dažniausiai pasitaikančių defektų priežastys. Išvados. Literatūra.

Tinkavimas - paviršių padengimas ir išlyginimas, vienu ar keliais skiedinio sluoksniais.

Kievienas žmogus yra indvivudualus, su savo skonių ir grožio samprata. Todėl viena iš namų fasado apipavidalinimo galimybių yra tinkuojamas fasadas. Nuo seno žinomas- dvisluoksnės konstrukcijos tinkuojamas fasadas. Taip pat daromas ir trisluoksnis tinkuojamas fasadas.

Fasadai tinkuojami ne tik dėl įspūdingos išvaizdos, bet kartu norint apsaugoti pastato sienas nuo neigiamo aplinkos poveikio. Fasado tinkas turi apsaugoti nuo drėgmės, ilgai išsilaikyti ir būti išvaizdus. Todėl tinkuojamasis skiedinys turi būti tiksliai dozuojamas. Jis turi gerai sukibti su dengiamuoju paviršiumi.

Fasadų apšiltinimo metodas tinkuojant, dar kitaip vadinamas „šlapias“, skirtas pastatų išorės sienų termoizoliacijai ir apsaugai nuo žalingo aplinkos poveikio. Putų polistirenu ar akmens vata apšiltinti fasadai apdailinami dekoratyviniu (struktūriniu) tinku.

Specialistų skaičiavimu, pusė šilumos išleidžiama iš pastato per sienas. Sumažinti išlaidas pastato šildymui padeda išorinio šildymo sistemos. Vienas iš metodų - tinkuojamas fasadas. Paprastai namai šiltinami dviem būdais - iš lauko ir iš vidaus. Vienas iš būdų - prie sienos kalamos tvirtinimo plokštės ir paskui tinkuojamos, kitas būdas - įrengiamas medinis ar metalinis karkasas, kurio vidus šiltinamas, o apdailai naudojamos kokios nors plokštės ar lentelės. Tai labiausiai paplitęs europoje fasadų apšiltinimo metodas, tinkamas bet kokio tipo pastatams: individualiems, visuomeniniams, dar tik statomiems daugiaaukščiams objektams ar senų renovacijai. Metodas dar vadinamas „šlapiu” dėl naudojamo tinko, proceso metu tirpinamo vandenyje.

  • Microsoft Word 48 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (3585 žodžiai)
  • Universitetas
  • Darius
  • Tinkuojami fasadai
    10 - 3 balsai (-ų)
Tinkuojami fasadai. (2012 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/tinkuojami-fasadai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 01:21
×