Tkrojo grožio paieškos literaturoje


Grozio tema lietuviu literaturoje. Grozio tema literaturoje. Vidinis grozis rašinys. Grozis lietuviu literaturoje. Sanprotvimas grozis. Svarbiau vidinis ar isorinis grozis. Tikrumo paieskos literaturoje rasinys. Grozis litdratutoje. Rasiniai apie vidini ir isorini grozi. Tikrasis zmogaus grozis rasinys.

Tikrojo grožio paieškos literatūroje.

Žmogaus grožis nuo senų laikų buvo labai sureikšmintas. Jau ir anksčiau kūrėjams rūpėjo gražus žmogus. Žmogaus grožis gali būti vidinis ir išorinis. Žinoma, daug svarbiau yra vidinis žmogaus grožis ir ne taip lengva jį išsiugdyti. Aš manau, kad vidinis žmogaus grožis yra savybių visuma: pasitikėjimas savimi, savigarba, nuoširdumas, pagalba kitam... Lietuvių literatūros autoriai, kaip ir kitų tautų, taip pat vaizduoja gražų žmogų, gilindamiesi į jo vidinį pasaulį. Remdamasi Šatrijos Raganos apysaka „Sename dvare“, Juozo Tumo- Vaižganto apysaka „Dėdės ir dėdienės“ ir Viljamo Šekspyro tragedija „Hamletas“, aš ir paanalizuosiu žmogaus vidinio grožio pavaizdavimą.

Šatrijos Ragana (Marija Pečkauskaitė, 1877-1930) gimusi Medininkuose (Plungės rajone). Prasidėjus Pirmajam pasauliniam karui parašė brandžiausią ir moderniausią savo kūrinį- apysaką „Sename dvare“. Šiuo kūriniu rašytoja labai praturtino lietuvių literatūrą.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (612 žodžiai)
  • Mokykla
  • Monika
  • Tkrojo grožio paieškos literaturoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Tkrojo grožio paieškos literaturoje. (2013 m. Spalio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/tkrojo-grozio-paieskos-literaturoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 03:57
×