Tobulos asmenukės pradžiamokslis


Tobulos asmenukės pradžiamokslis. Apšvietimas yra viskas! Venkite šešėlių. Taip pat ir iš pagalbininkų rato neišbraukiama ir asmenukių lazda(selfie stickGeriausias „Selfie“ patarimas yra tiesiog pasidaryti daug selfių. Pašalinkite iš fono nereikalingus objektus. Žinokite savo kampą. Nepadauginkite redagavimo ir efektų. Nepersistenkite su netikrom emocijom.


Tai skamba kvailai, tačiau pirmoji asmenukės taisyklė yra atkreipti dėmesį į jūsų apšvietimą. Jums reikia gero apšvietimo. Natūralus apšvietimas.  Užuot nukreipę į kompiuterio ekraną ar televizorių, pasukite link natūralaus apšvietimo lango. Ar dar geriau, išeikite į lauką ir mėgaukitės saulės spinduliais. Dėl gero apšvietimo iš tikrųjų gali pranykti patinę paakiai ir nereikalingi šešėliai.

Nėra nieko blogiau, nei nereikalingas šešėlis ant veido ar jūsų fone už nugaros. Jei yra dienos vidurys, o saulė yra aukšta, šešėliai po akimis gali atrodyti kaip krepšiai. Auksinė valanda yra nuostabus metas  pagauti tą tobulą selfį.

Kartais apšvietimui sukurti naudojamos tam tikros pagalbinės priemonės kurios sukuria tam skirtą apšvietimą.

Vadinamoji žiedinė šviesa(labiau žinoma kaip ringt light) yra labai populiari ir neišnykstanti iš mados. Ji turi skirtingų spalvų šviesas kurios leidžia pasirinkti kokio apšvietimo nori. Labiau populiarus ring light yra dedamas ant telefono.

  • MS PowerPoint 3003 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (435 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Korne
  • Tobulos asmenukės pradžiamokslis
    10 - 2 balsai (-ų)
Tobulos asmenukės pradžiamokslis. (2020 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/tobulos-asmenukes-pradziamokslis.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 30 d. 20:26
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo