Topo centras profesinės praktikos ataskaita


Topo centro valdymo struktura. Topo centras finansine analize. Topo centras konkurentu analize. Vaizdo garso technikos grupė topo centre. Marketingo skyriaus veiklos plano parengimas. Topo centras lietuvoje isikure. Topo grupe skalbimo masinos. Veiklos planas topo.centras. Topo centras praktika. Topo centras tikslus psvadinimas.

Marketingo praktikos ataskaita. Įvadas. Trumpai tariant, bendrovės „topo centras“ tikslai. Personalo skyriaus veiklos analizė. Uab „topo centras“ padaliniai. „topo centro“ tauragės parduotuvės valdymo struktūra. Įmonės pardavėjo pareiginė instrukcija. Uab „topo centras“ veiklos dokumentavimas. Marketingo skyriaus veiklos analizė. Marketingo plano parengimas, vykdymas ir kontrolė. Buitinės technikos ir elektronikos rinkos apžvalga. Konkurentų analizė. „topo centro“ prekių asortimentas ir teikiamos paslaugos. „topo centro“ kainų politika. „topo centro“ reklamos organizavimas. „topo centro“ įvaizdžio formavimas. Finansų skyriaus veiklos analizė. Apskaitos principai. Apskaitos procesas. Pirminiai apskaitos dokumentai. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.


„TOPO CENTRAS“ yra viena didžiausių buities technikos ir elektronikos mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje. UAB „TOPO CENTRAS“ vykdo mažmeninę prekybą buities technika, elektronika, garso ir vaizdo aparatūra bei kompiuterine įranga. „TOPO CENTRAS“ užima apie 35 proc. mažmeninės prekybos buitine technika ir elektronikos prietaisais rinkos. Bendrovės „TOPO CENTRAS“ teisinė forma – uždaroji akcinė bendrovė. yra ribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo. Pagal savo prievoles bendrovė atsako tik savo turtu. Akcininkai pagal bendrovės prievoles atsako tik ta suma, kurią įnešė už pasirašytas akcijas. Prekybos tinklą „TOPO CENTRAS“ valdo tarptautinė įmonių grupė „TOPO GRUPĖ“. Bendrovei „TOPO CENTRAS“ vadovauja Erlandas Jakubonis, valdybos pirmininkas – Aurelijus Rusteika.

Buitinės technikos ir elektronikos prekybos tinklą „TOPO CENTRAS“ valdanti bendrovė 2010 m. liepos 1 d. pakeitė pavadinimą į „TC prekyba“. Kaip praneša bendrovė, vardą nuspręsta keisti tik todėl, kad sutapo prekybos tinklo ir valdytojo pavadinimai.

Prekybos tinklo „TOPO CENTRAS“ pirmtakas – 1995 m. Kaune (Savanorių pr. 192) įsikūrusi parduotuvė „Skalbimo mašinos“. Pirmaisiais veiklos metais daugiausiai dėmesio skirta įmonės veiklos strategijai, verslo ryšių užmezgimui su buities technikos gamintojais ir tiekėjais. Per 1997 – 1999 m. įkurtos 5 parduotuvės Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune. Nuo 2000 metų „TOPO CENTRAS“ parduotuvėse imta prekiauti garso ir vaizdo technika, 2002 m. – kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais ir jų priedais.

Įmonė prekiauja daugiau nei 150 prekių ženklų buities technika, garso ir vaizdo aparatūra, fototechnika bei kompiuterine įranga. Efektyvią kompanijos veiklą ir sėkmingą plėtrą paskatino užmegzti tvirti ryšiai su partneriais ir strateginis kokybiškos buities technikos prekių ženklų pasirinkimas. Lietuviško kapitalo įmonė per šešiolika savo veiklos metų išplėtė veiklos profilį garso ir vaizdo technikos bei kompiuterinės įrangos prekyba ir tapo viena iš didžiausių Lietuvos prekybos buities technika ir elektronika įmonių.

Topo centras profesinės praktikos ataskaita. (2012 m. Gruodžio 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/topo-centras-profesines-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 23:57