Tortai ir šakočiai verslo planas


Tortai ir šakočiai verslo planas.

Parduotuvė dirbs darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val., o šeštadienį nuo 8.00 iki 15.00 val. Šį darbo laiką pasirinkom tokį, nes daugumai klientų jis yra patogus. Šeštadieniais dirbsime, kad pirkėjams būtų patogu įsigyti šviežių gaminį savo šventei. Parduotuvėje dirbs viena pardavėja, pilnu etatu. Parduotuvei reikės ilgalaikio turto tai bus: automobilio, kurio kaina 12000 Lt, kasos aparato už 800Lt, vitrinos tortams ir šakočiams laikyti - 600Lt, stalo už 200 Lt ir reklamos ant langų, kurios kaina bus 1800 Lt. Trumpalaikis turtas kurį įmonė įsigys bus: tortai, šakočiai ir popierinės dėžutės. Šventiniu laikotarpiu bus taikomos nuolaidos prekėms. Kalėdiniu laikotarpiu bus galima įsigyti tortų ir šakočių papuoštų kalėdiška atributika( kalėdiniu popieriumi ir t.t.). Taip pat nuolaidas darysime savo pastoviems klientams. Vėliau planuojame sukurti savo nuolaidų korteles, su kuriomis pirkėjui pritaikysime nuolaidą. Parduotuvėje visada bus švari aplinka, kad pirkėjas jaustusi gerai. Pardavėja bendraus maloniai, atsakys į visus klientų rūpimus klausymus.

Vadybos planas. Individualiajai įmonei vadovaus parduotuvės direktorė Monika Stonkutė, kuri mokėsi Klaipėdos valstybinėje kolegijoje bei baigė įstaigų ir įmonių administravimo specialybę. Pardavimo srityje turi 1,5 metų patirtį. Individualios įmonės,, Saldu‘‘ organizacinė struktūrą sudarys viena pardavėja ir įmonės direktorė.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1324 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Tortai ir šakočiai verslo planas
    9 - 1 balsai (-ų)
Tortai ir šakočiai verslo planas. (2015 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/tortai-ir-sakociai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 22:24
×