Tortai ir tortų gamyba verslo planas


Tortu verslas. Tortai aprasymas. Tortu gamyba verlso planas. Tortai be konservantų. Verslo planas gamyba.

Santrauka. Įvadas. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Įmonės tikslai. Prekės aprašymas. Gamyba. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Patalpos ir įrenginiai. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Pateikimo strategija. Kainodaros strategija. Reklama ir rėmimas. Valdymo modelis ir stilius. Rizikos įvertinimas. Finansinė dalis. Literatūra. Priedai.

Šiuolaikinė visuomenė vystosi ir tobulėja labai sparčiu tempu. Maisto pramonėje techlologijos vis keičiasi, atsiranda vis daugaiu ir daugaiu sintetiniu maisto pakaitalų. Modefikuojamos ląstelės, vedamos įvairios naujos selekcijos. Trumpai tariant, viskas yra daroma taip, kad sumažinti gamybines išlaidas, pailginti galiojimo laikotarpį ir tuo pačiu padidinti pelna. Tačiau ne visa tai priveda prie gero. Maistas praranda savo kokybę: skonį, tradicijas ir be abejo vertę. Visa tai pradeda piktinti žmones, kasdieninius klientus ne tik Lietuvoje bet ir visam pasaulyje.

To pasekoje sparčiai pradeda populerėti „BIO“ verslas. Verslininkai ryštasi ryzikuoti ir ieškoti nišų rinkoje šioje srityje. Šiuolaikinė visuomenė nebeakla, jei bet ko neparduosi, klientai tampa vis labaiu ir labaiu inoringesni.

Mūsų įmonė gamins tortus iš natūralių produktų, be konservantų. Tokiu budu mes sieksime užsitikrinti klientų pasitikėjimą, kurie vertina produkto vertę ir savo sveikatą. Steigiamosios įmonės pavadinimas – „Saldi pasaka“.

Įmonę vedantys tikslai:

•užtikrinti kokybe ir kainos santykį;

•įmonės plėtimasis ir pelno didinimas;

•kiekvienus financinius metus baigti be nuostolių;

•kelti darbuotojų kvalifikaciją (produktyvumą) bei atlyginimus.

Dirbs šeši darbininkai, vienas pagalbinis darbuotojas (vairuotojas-krovikas). Imonė turės keturis akcininkus, kurie ir bus pagrindiniai valdytojai, tačiau už įmonės tiesioginį valdymą bus atsakingas „“ vadovas, kuris turės atsiskaitinėti akcininkam apie įmonės veiklą kiekvienų financinių metų gale, o už buhalterinę apskaitą ir kitą veiklą sekretorė-buhalterė.

Rinkoje mes būsime pirmieji, kurie gebės pasiūlyti naturalius tortus be jokių koncervantų mūsų klientams. Nors ir gaminamų produkų galiojimo laikotarpis nebus toks ilgas kaip mūsų konkurentų, tačiau mes šį minusą panaikinsim produkcijos apyvartumu. Pardavimo vietos bus strategškai pasirinktos, kur lankosi labaiu pasiturintys klientai. Dar vienas labai svarbus faktorius yra tas, jog mūsų siūlomo produkto kaina yra nežymiai brangesnė už konkurentų, tačiau kokybės atžvilgiu mes juos stipriai lenkiamia, tuo ir norėtume sužavėti mūsu naujuosius klientus. Tikimės, jog stereotipas, kad tortai skirti tik šventėm išnyks, nes šiuos natūralius mūsų siūlomus produktus galima valgyti kas dieną prie arbatos šnekučiuojantis su kaimynais ar draugais, vietoj beverčių, konservantais prisotintų saldainių ar sausainių.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 65 KB
  • 2013 m.
  • 21 puslapis (3640 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gerda
  • Tortai ir tortų gamyba verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Tortai ir tortų gamyba verslo planas. (2013 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/tortai-ir-tortu-gamyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 23:47
×