Tortai verslo planas skaidrės


Verslo idėja. Įvadas. Valgymas – tai tikras gyvenimo malonumas. Saldukas. Tai įmonė, kuri prekiaus pačių pagamintais įvairaus skonio produktais - tai tortai. Nes gera vieta, visiems žinoma aplinka, pačiame Kauno centre, geras susiekimas. Kauno laisvės alėjoje yra labai daug laisvų nuomojamų patalpų. Lietuvoje jau yra. Veikla. Pagrindinė įmonės planuojama veikla yra planuojame užsiimti individualių klijentų užsakymų pildymų. Konkurencija. Konkurencija skatina tobulėti panašias paslaugas teikiančias įmones. Dėžutės. Mes nenaudosime plastikinių. Reklama. Lankstinukai, Skrajutės, Internetas, Pažįstami žmonės. Gali įmonė būti labai pelninga jeigu bus tikrai gera vieta. Lankytojai. Jų visada nebūna per daug. Stengsimės daugiau reklamuotis sukurti dienos nuolaidų. Pavyzdys. Uab „Dagemos konditerija“ veikla siekia 1990 m.

Kauno laisvės alėjoje yra labai daug laisvų nuomojamų patalpų, kuriose galima įsikurti savo parduotuvę. Vienoje iš jų ir įsikursime.

Lietuvoje jau yra daug įmonių, kurios prekiauja konditerijos gaminiais, bet niekada nėra vėlu savo įkurti įmonę ir nebijoti konkurentų; Visada reikia sužavėti savo išskirtinumu ir originalumu; Visada galima pradėti prekiauti ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse, taip plėsti įmonės veiklą.

Pagrindinė įmonės planuojama veikla yra: planuojame užsiimti individualių klijentų užsakymų pildymų, pardavinėti gaminius, pardavinėti mažmenine prekyba, o jeigu viskas pasiseks pradėti didmenine prekyba, nes išpradžių reikia pradėti nuo mažiau vėliau pradėti plėsti įmonės veikla.

Mes nenaudosime plastikinių maišelių, o naudosime šias dėžutes į kurias dėsime žmonių išsirinktus konditerijos gaminius.

  • Verslas Skaidrės
  • MS PowerPoint 430 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (315 žodžiai)
  • Agne
  • Tortai verslo planas skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Tortai verslo planas skaidrės. (2015 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/tortai-verslo-planas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 01:14
×