Toyota


Įvadas. Tojodų šeimos ir „toyota“ gamybos istorija. Istorija nuotraukose. Toyota motor company. Sistemos ir įmonės įvertinimas. Įėjimas į pasaulį. Atėjimas į europą. „toyota“ gamybos sistemos esmė - nenaudingų proceso etapų šalinimas. „toyota“ sėkmės kelio principų. Svarbiausi „motor corporation“ principai. Patarimų, kaip bendrovę pertvarkyti į efektyviai dirbančią įmonę. „toyota“ kokybės pažadas. Išvados. Literatūra.

Pasitelkus „Toyota“ darbuotojų ugdymo metodus, galima siekti įtraukti darbuotojus į aukštos kokybės verslą ir dirbti kuo našiau. Reikia dėti visas pastangas, kad padėtume žmonėms siekti aukštos darbo kokybės. Darbuotojai, kurie nuolat baiminasi, kad dirba nepakankamai gerai, tikrai neišmoks geriau dirbti. O tie, kurie skatinami ir drąsinami, ir reaguos atitinkamai.

Sunku surasti idealių žmonių, kurie turėtų tokių pat įgūdžių, kurių reikia jūsų įmonei, tačiau „Toyota“ sugebėjo surinkti kompetentingus bei mokymui tinkamus žmones iš viso pasaulio. Skirdama labai daug laiko ir pastangų išugdė iš minios išsiskiriančius aukšto lygio talentus. Vadinasi, norint pasiekti aukščiausių rezultatų reikia siekti užsibrėžtų tikslų be atvangos, kol pasieksime norimą rezultatą.

Svarbu ne tik užtikrinti kokybės kontrolę gamybos metu, bet ir pateikti klientams patikimus produktus. Atsiradus problemai gamybos procese, Toyota automatinė klaidų ir gedimų nustatymo sistema, vadinama „Jidoka“, praneša apie defektą ir įgalina darbuotojus šią problemą išspręsti vietoje ir iškart – net jei reikia stabdyti gamybą. Atkreipdama dėmesį į įrangą, kurioje atsirado gedimas, ši Toyota sistema padeda greičiau ir efektyviau nustatyti problemos šaltinį ir padeda apsaugoti įrangą nuo kitų galimų gedimų. Tik tokia moderni ir į kokybę orientuota sistema, kaip TPS, gali atnešti tiek daug ekonominės naudos

  • Verslas Referatas
  • Microsoft Word 162 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (3127 žodžiai)
  • Jūratė
  • Toyota
    10 - 1 balsai (-ų)
Toyota. (2013 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/toyota.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 16:02
×