TP-2 zona ir agregatų remonto baras


Įvadas. Aprašymo skyrius. Antros techninės priežiūros zonos ir maitinimo sistemos prietaisų remonto baro charakteristika. Automobilių techninė charakteristika, pradiniai duomenys. Skaičiavimo skyrius. Automobilių techninės priežiūros ir remonto gamybinė programa. Automechanikų skaičius. Darbo vietų ir postų skaičius. Technologinė įranga ir inventorius. Gamybinių patalpų plotas. Energetika. Technologinis skyrius. Automobilių techninės priežiūros ir remonto metodo parinkimas. Atliekamų techninės priežiūros, einamojo remonto, diagnostikos, darbų schemos. Diagnostikos, techninės priežiūros, einamojo remonto atliekamų darbų technologinė kortelė. Darbų organizavimo skyrius. Darbo vietų organizavimas. Automechanikų paskirstymas į darbo vietas pagal specialybes ir kvalifikacijas. Baro darbininkų paskirstymas. Darbo ir poilsio režimas. Darbuotojų sauga ir ekologija. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Atliekant techninio aptarnavimo darbus automobilis sutvarkomas iš išorės, imamasi priemonių, kad mažiau diltų jo detalės, išsiaiškinami gedimai ir detalių lūžimai, tai yra siekiama geresnės techninės parengties, ilgesnio darbo amžiaus ir saugesnio eismo. Techninio aptarnavimo darbai atliekami profilaktiškai. Jie atliekami nustatytais terminais pagal iš anksto sudarytą įvairių aptarnavimo darbų planą.

Antros techninės priežiūros metu bus vykdomi gana paprasti darbai: keičiami dirželiai, tepalai, jų filtrai. Taip pat bus atliekamas kompiuterinės ratų geometrijos nustatymas ir derinimas, bei žibintų reguliavimas. Maitinimo sistemos prietaisų remonto bare atliekami tikrinimo, išrinkimo, surinkimo, reguliavimo ir kiti darbai.

KN - koeficientas įvertinantis darbo našumo augimą- (priimame K= 1,08)

3.3 Diagnostikos, techninės priežiūros, einamojo remonto atliekamų darbų technologinė kortelė

Pagal atliktus skaičiavimus TP-2 zonoje darbai bus atliekami viena pamaina. Zonoje bus 2 postai. Antrosios techninės priežiūros zonoje bus atliekami dirželių keitimo, alyvos, jos filtrų keitimo darbai, kompiuterinė ratų diagnostika ir derinimo darbai.

Maitinimo sistemos prietaisų remonto bare darbai bus atliekami viena pamaina, zonoje bus 2 postai. Šiame bare bus atliekami maitinimo sistemos prietaisų remonto, ardymo, surinkimo, derinimo ir patikrinimo darbai.

4.2 Automechanikų paskirstymas į darbo vietas pagal specialybes ir kvalifikacijas

Šiame kursiniame projekte antrosios techninės priežiūros TP-2 zonoje ir maitinimo sistemos prietaisų remonto bare darbai bus atliekami viena pamaina, 5 dienas dienas per savaitę.Pamainos trukmė 8 valandos per parą.

Parinkau TP – 2 zonai ir maitinimo sistemos prietaisų remonto barui būtinus įrenginius, pirmenybę teikdamas naujausiems ir garsių firmų įrenginiams. Sudariau technologinę kortelę. Aprašiau proceso organizavimą, suplanavau darbo ir poilsio režimą. Aprašiau saugumo technikos reikalavimus, kurių turi laikytis kiekvienas darbininkas.

  • Microsoft Word 17684 KB
  • 2016 m.
  • 34 puslapiai (4608 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gytis93
  • TP-2 zona ir agregatų remonto baras
    10 - 4 balsai (-ų)
TP-2 zona ir agregatų remonto baras. (2014 m. Lapkričio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/tp-2-zona-ir-agregatu-remonto-baras.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 03:43
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo