Tradicines literatūros ir menų pamokas mokykloje dažnai paįvairina susitikimai su menininkais - Kultūra, 12 potemė


Tradocines literaturos ir menu pamokas mokykloje daznai paivairina susitikimai su menininkais. Meno renginiai paivairina jauno zmogaus gyvenima?. Susitikimai su menininkais naudingi menu pamokoms. Kuo naudingas susitikimas su menininkais.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. Kalbos potemė 10 kl. 2015 m. Tema Kultūra. 12 potemė su išplėstiniu planu ir šaltiniais. Potemė apie susitikimus su menininkais mokykloje.

12. Tradicines literatūros ir menų pamokas mokykloje dažnai paįvairina susitikimai su menininkais. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, paaiškinkite, ar tokie renginiai naudingi mokiniams.


Mokykla yra kiekvieno žmogaus gyvenimo kelio kūrimo ir radimo pradžia. Joje prasideda viskas: ir žinių gavimas, ir pirmoji draugystė, ir meilė, ir džiaugsmas, ir pykčiai. Ir tai yra neišvengiamas kiekvieno žmogaus gyvenimo tarpsnis. Todėl joje turi būti mokoma ne vien tik „ sausos “ arba dar kitaip vadinamos knyginės teorijos ir žinių, bet ir vaikai turi būti ruošiami bei parengiami praktine dalimi. Juk visas gyvenimas tikrai nėra sudarytas tik iš teorijos. Jame praktika yra daug svarbesnis ir net gi labiau reikalingesnis dalykas. Štai kodėl mokyklose kai kurios pamokos yra paįvairinamos. Kaip? o gi susitikimais su įvairiais rašytojais, menininkais ir kitais visuomenei žinomais bei vaikams ir paaugliams įdomiais žmonėmis. Kurie savo išmintį ir visą jau pragyvento gyvenimo patirtį jiems atskleistų. Tad šiandien savo kalbėjime ir atskleisiu, ar tokie susitikimai gyvai su rašytojais bei kitais menininkais yra naudingi šių dienų mokiniams.

Tradicines literatūros ir menų pamokas mokykloje dažnai paįvairina susitikimai su menininkais - Kultūra, 12 potemė. (2015 m. Sausio 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/tradicines-literaturos-ir-menu-pamokas-mokykloje-daznai-paivairina-susitikimai-su-menininkais-kultura-12-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 20:19