Tradicinės pramogos


Įvadas. Pramogos. Vidinės pramogos. Stalo žaidimai. Boulingas. Kūrybinis vidaus renginys. Išorinės pramogos. Festivaliai. Tai vieši, dažniausiai nemokami renginiai, kurių metu galima stebėti įvairius muzikinius, aktorinius, magijos ir kt. pasirodymus. Taip pat pasirodymų metu galima įsigyti įvairių prekių, pasimėgauti mokamomis paslaugomis festivalių turgavietėse. Tai koncerto ir turgaus derinys. Medžioklė. Kūrybinis lauko renginys. Išvados. Literatūra.


Hobis yra INDIVIDUALI pramoga, tačiau atsiradus bendraminčių grupei gali tapti GRUPINE pramoga. Taip gali ėvykti ir kito pobūdžio pramogomis.

Pagal pasirengimą, pramogos gali būti tokios, kurioms: REIKALINGAS PASIRUOŠIMAS (patalpos, įranga ir pnš.) arba BE PAPILDOMŲ PRIEMONIŲ.

Vizualioji (koncertai, teatrai, kinas ir kt.);

Aktyvioji (diskotekos, klubai, sportas ir kt.);

Masiniai (konkursai, festivaliai, olimpiados ir kt.);

Vidinės pramogos, tai tokios pramogos, kurios vyksta patalpoje, joms įtakos neturi sezoniškumas, oro sąlygos. Vidaus pramogos gali būti ir individualios ir mąsiškos, taip pat gali būti ir organizuotos su reikalinga papildoma įranga, ir spontaniškos be pasirengimo.

Stalo žaidimai, rankdarbiai, kryžiažodžiai, kolekcionavimas, radijas, televizija, teatras, kinas, diskoteka, muzika, bendravimas, kulinarija ir kt.

Tai žaidimai, kuriems dažniausiai reikalinga žaidimų lenta su figūrėlėmis, kauliukai kortos ar kiti priklausomai nuo žaidimo besiskiriantys atributai. Stalo žaidimai gali būti pritaikyti skirtingo amžiaus asmenims, gali būti mokomieji ar įprasti skirti linksmam laiko praleidimui. Stalo žaidimus gali žaisti 2 ir daugiau asmenų.

Populiariausių stalo žaidimų pavyzdžiai: Šachmatai, Kortos, Monopolis, Alias, ir kt.

Stalo žaidimai užėmė gana svarbią vietą daugumoje senovės civilizacijų. Iš senųjų stalo žaidimų dabar plačiausiai žaidžiami šachmatai. Ilgą laiką beveik išimtinai aukštuomenės pramoga buvę stalo žaidimai, kaip tobulas šeimos laisvalaikio leidimo būdas, išpopuliarėjo JAV XX amžiaus viduryje. Šachmatai laikomi vienu iš seniausių stalo žaidimų. Apie tai, kaip atsirado šachmatų žaidimas pasakojama legendoje apie radžą ir brahmaną

Remėjai ir finansavimo šaltiniai: Kosmetikos parduotuvės, kurios gaus socialinę reklamą apie labdaringą veiklą mainais į kosmetikos mėginėlius, taip pat reklamuos ir leis išbandyti savo parduodamą produkciją.

Šiaulių naujienos, dalyvaus renginyje, galės apie jį parašyti laikraštyje, parodyti per televiziją, taip bus reklamuojamos parduotuvės prisidėjusios prie paramos, o redakcija praneš apie labdaringą renginį ir parodys susidomėjimą pagalba kitiems.

Susitikimo metu mergaitėms bus suteikiamos žinios apie tai kaip rūpintis savo plaukais, oda, kaip pasidaryti kasdieninį ir proginį makiažą, kokias priemones naudoti ir kaip jas pasirinkti. Bus galima sužinoti savo odos, plaukų tipą, sužinoti kas estetiškai tinka į įvairius renginius, prie skirtingos aprangos derinių, koks makiažas tinkamas pagal amžių. Taip pat bus atsakoma į joms rūpimus klausimus, dovanų gaus kosmetiką, kurią dovanos kosmetikos parduotuvės ir su kuria mokysis dažytis.

  • Etika Referatas
  • Microsoft Word 32 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2017 žodžiai)
  • Universitetas
  • Judita
  • Tradicinės pramogos
    10 - 8 balsai (-ų)
Tradicinės pramogos. (2016 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/tradicines-pramogos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 14:07
×