Tradicinio verslo transformavimas į elektroninį verslą


Elektroninio verslo modeliai ju nauda. Verslo modelio pavyzdziai. Elektroninio verslo modelius. E. verslo modelio bazė. Verslo transformavimas iš tradicinio į elektroninį. Everslo modelio pavyzdziai. Tradicinio verslo transformavimas i e-versla. Elektroninio verslo aplinka ir modeliai. E-verslo technologijos ir modeliai referatas. Elektroninis ir tradicinis verslas.

Įvadas. Elektroninio verslo samprata. Elektroninio verslo modeliai. Tipinio verslo transformavimo į elektroninį pavyzdžiai. Elektroninė parduotuvė. Automobilių pramonė. Sveikatos apsauga. Nekilnojamas turtas. Finansų sistema. Elektroninė vertybinių popierių birža. Bankų paslaugos. Interneto aukcionai. Transportas. Tekstilė. Elektroninio verslo nauda. E - verslo privalumai. E - verslo plėtros galimybės lietuvoje. Išvados. Literatūra.

Didžiulis progresas technologijų srityje pasaulį pakėlė į dar aukštesnį tiek žmonijos, tiek elektronikos evoliucijos etapą. Išsivysčiusiose pasaulio valstybėse šiuo metu ekonominė, politinė, teisinė, socialinė, techninė ir technologinė aplinka verčia tradicinį verslą vienokiu ar kitokiu mastu transformuoti į elektroninį ir taikyti internetinę sprendimų paramą. Aktyviai pritaikant minėtas galimybes tokia situacija ne naujiena ir mūsų šaliai lietuvai.

Tipinio verslo transformavimas į elektroninį jau nebe utopija, o reali, pagrįsta galimybė. Remiantis šiuo požiūriu bei nenumaldoma progreso sparta, atsiskleidžia mūsų darbo temos naujumas ir aktualumas. Pagrindinis darbo tikslas – atskleisti tradicinio verslo transformavimo į elektroninį verslą svarbą ypatumus bei galimybes. Uždavinius, šiam tikslui pasiekti išsikėlėme tokius. Pristatyti apibendrintą įvairių autorių elektroninio verslo sampratą. Pateikti pagrindinius e – verslo modelius, jų pritaikymo tradicinio verslo perorganizavimui galimybes. Apžvelgti tipinius tradicinio verslo perorientavimo į elektroninį verslą variantus, juos paaiškinti pavyzdžiais. Išskirti elektroninio verslo privalumus tradicinio verslo atžvilgiu bei pažymėti e – verslo plėtros galimybes lietuvoje. Pateikti išvadas. Atliejant šį darbą rėmėmės lietuvių autorių bei analitikų straipsniais darbo tematika, monografijomis bei internetiniais šaltiniais.

Antrojoje 1990-ųjų pusėje įvyko ženklus postūmis verslo plėtroje. Palaipsniui didinant greitį, galingumą ir patogumą nuo 1969 metų internetas įsiveržė į ekonomikos "sceną" ir sąlygojo verslo strategijų ir investicijų radikalius pokyčius. Interneto. Kaip verslo instrumento, atėjimas sumažino programinės įrangos ir komunikacinių paslaugų, reikalingų vykdyti elektroninius sandėrius, kaštus. Komercinės galimybės internete ir mažėjantys kompiuterių bei komunikacinių įrenginių kaštai sudarė ypatingai palankią aplinką inovacijoms, kurios kuria naujas vertes ir naują produktyvumą visų dydžių verslo įmonėse. Internetas yra ir naujosios ekonomikos efektas, ir priežastis. (vaičiūtė s. , 2001)

Elektroninio verslo apibrėžimų yra begalo daug ir įvairių. Tačiau gilinantis į e-verslo ypatumus galima apsibrėžiant šią sąvoką keletu būdų.

Pasak s. Vaičiūtės (3, p. 203) ibm korporacija pateikia glaustą ir aiškų apibrėžimą: e-verslas yra pagrindinių verslo procesų transformavimas panaudojant interneto technologijas.

Kita vertus gartnerio analitinės grupės analitikas d. Plummer neapsiriboja trumpu esminių faktų pateikimu.

  • Elektronika Referatas
  • Microsoft Word 50 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai (7398 žodžiai)
  • Universitetas
  • Joana
  • Tradicinio verslo transformavimas į elektroninį verslą
    10 - 1 balsai (-ų)
Tradicinio verslo transformavimas į elektroninį verslą. (2012 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/tradicinio-verslo-transformavimas-i-elektronini-versla.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 15:56
×