Traktorių bepakopės transmisijos


Žemės ūkio savarankiškas darbas.

Įvadas. Bepakopės transmisijos atsiradimo istorija. „Fendt vario ml“ – referencinė bepakopė pavarų dėžė. Ateities traktorius tik su bepakopiu greičio reguliavimu! Bepakopės transmisijos vystymo kryptis. Naujos valtra traktorių bepakopės transmisijos ypatumai. Bepakopę transimsiją sudaro. Bepakopės transmisijos veikimo esmė. Traktorių su bepakopėmis transmisijomis palyginamasis testas. Išvados. Literatūros šaltiniai.


Bepakopę transmijsiją skirtingos kompanijos suprojoktavo truputį skirtingai. Žemiau pateiksiu keletą schemų, kaip atrodo bepakopė transmisija iš vidaus.

Bepakopė pavarų dėžė yra viena didžiausių praėjusio šimtmečio naujovių gaminant trakotirus. Begalinis perdavimo skaičius plačiame greičio diapazone (nuo 0 iki 50 arba 65km/val) leidžia optimizuoti variklio apkrovą ir mažinti degalų sąnaudas, taip pat ilginti variklio naudojimo trukmę. Didžiausias trūkumas yra toksai, kad sugedus vilkti galima ne toliau kaip 8km ir ne didesniu kaip 9-10km/val. greičiu, kaip ir kitoms hidromechaninėms transmisijoms.

GIEDRA, K; KIRKA, A; SLAVINSKAS, S. Automobiliai: mokymo priemonė. Leidykla ,,Smaltijos”, 2002. 483 p. ISBN 9955-551-07-0.

Traktorių bepakopės transmisijos. (2016 m. Lapkričio 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/traktoriu-bepakopes-transmisijos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 21:39