Transformatoriai konspektas


Transformatoriai referatas. Transformatorius sudarytas is. Kaip sudarytas transformatorius. Transformatorius kaip sudarytas. Iš kokiu daliu sudarytas transformatoriaus aktyvioji dalis. Fizika transformatorius konspektas. Is ko sudarytas transformatorius. Apie transformatorius. Apkrauto transformatoriaus darbas.

Transformatoriai. 31 klausimai su atsakymais apie transformatorius. Geras konspektas apie transformatorius.

1.Iš kokių dalių sudarytas transformatorius? Sudarytas iš: uždaro magnetolaidžio, ant kurio užmautos dvi apvijos.

2.Kuri transformatoriaus apvija vadinama žemos įtampos? Žemos įtampos apvija yra apvija su mažiau vijų ir storesne viela.

3.Kokia transformatoriaus paskirtis? Transformatorius yra elektromagnetinis aparatas, keičiantis vienokios įtampos kintamąją srovę kitokios įtampos to paties dažnio srove.

4.Kas tai yra transformatoriaus darbo režimas? Antrinėje transformatoriaus apvijoje atsiranda magnetovaros jėga N2I2, kuri yra tokios krypties, kad jos sukurtas magnetinis srautas priešintųsi pirminės MVJ N1I1 kuriamo magnetinio srauto kitimui (Lenco taisyklė). Suminį apkrauto transformatoriaus magnetinį srautą Φ kuria abi magnetovaros jėgos kartu.

25.Kuri transformatoriaus apvija vadinama antrine? Apvija prie kurios jungiasi vartotojai.

26.Kas yra specialusis transformatorius? Specialieji transformatoriai yra transformatoriai kurie gali atlaikyti didesnę įtampą nei kiti ir skirtingi pajungimo būdai. Specialieji transformatoriai: matavimo transformatoriai, suvirinimo transformatoriai. Transformatorius kuris skirtas specialei paskirciai

27.Koks transformatoriaus režimas vadinamas tuščiąja eiga? Jis atliekamas, prijungus transformatoriaus pirminę apviją prie vardinės įtampos U1N, o antrinė apvija paliekama atvira (88 pav.). Tuščios eigos metu U1 = U1N, Io yra silpna, lyginant su I1N verte, I2 = 0, U20 = E2.

  • Microsoft Word 115 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (833 žodžiai)
  • Universitetas
  • Domke
  • Transformatoriai konspektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Transformatoriai konspektas. (2013 m. Spalio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/transformatoriai-konspektas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 07:27
×
97 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo