TransPlius krovinių transportavimas verslo planas


Santrauka. Įmonės pristatymas. Veiklos pobūdis. Pagrindiniai vartotojai. Uab „Transplius“ paslaugų charakteristika. Uab „Transplius“ rinkodara. Rinkodaros strategijos parinkimas. Politinės aplinkos įvertinimas. Socialinės aplinkos įvertinimas. Ekonominės aplinkos įvertinimas. Mokslinė – techninė aplinka. Uab „Transplius“ konkurencijos analizė. Uab „Transplius“ vadyba. Kontrolės procesas įmonėje. Rėmimo įvertinimas. Rizika. Finansinė informacija. Pradinės išlaidos. Finansavimo poreikiai ir šaltiniai. Pinigų srautai. Sekančių veiklos metų pinigų srautų prognozė. Pelningumo svyravimų (rizikos) įvertinimas. Balansas. Išvados. Literatūra.

DARBO TIKSLAS – apibūdinti UAB „TransPLIUS“ verslo įkūrimo galimybes ir aspektus.

Transporto įmonė UAB „TransPLIUS“ dirbs tarptautinių pervežimų srityje. Mūsų teikiamos transporto paslaugos atitiks pačius aukščiausius šiuo metu keliamiems reikalavimams.

Kompanija bus vežėjų asociacijos "Linava" tikrasis narys.

Įmonės veikla aprėps krovinių gabenimą tarp Vakarų Europos, Rytų Europos, Baltijos ir NVS šalių bei Rusijos. Visi mūsų įmonės vežami kroviniai bus apdrausti CMR draudimu.

Įmonė turės 7 autotreilerius, DAF ir VOLVO,  su puspriekabėmis:

4 Jumbo 100m3

Visos autotransporto priemonės turės mobilaus, bei radijo ryšio priemones. UAB „TransPLIUS“ sieks ilgalaikio bendradarbiavimo su savo klientais ir tapti patikimu partneriu. 

Kompleksiniai sprendimai leidžia sutaupyti daug laiko ir pinigų, kuriuos klientai gali skirti savo tiesioginiam tikslui siekti.

Šios įmonės vartotojas yra suinteresuotas savo poreikių tikslų įgyvendinimu, tai ne tik verslo tikslų siekiantis asmuo, bet ir siekiantis asmeninio tikslo (pavyzdžiui, įsigyti būstą, pakeisti stogą ir t.t.)

Joks amatas, verslas ar įmonė ilgai negalės veikti, jei sudėtingomis aplinkos sąlygomis bus nesekami išoriniai veiksniai, nepakankami lanksčiai bus reaguojama tiek į išorinius, tiek ir į vidinius pokyčius. Įmonės aplinka susideda iš daugelio tarpusavyje susijusių posistemių (klientų, tarpininkų, finansinių organizacijų, visuomenės ir t. t). Procesai, kurie vyksta tarp šių posistemių, yra gana sudėtingi ir nepavyksta jų griežtai formalizuoti. Sunku iš anksto tiksliai numatyti ir prognozuoti pačios įmonės viduje ir išorinės aplinkos pokyčius.

Lietuvos Respublikos politiką formuoja vyriausybė. Nuo valdžios priklauso kokie bus įstatymai. Prekybos įmonės veiklą įtakoja teisinė aplinka, kuri apima visus juridinius dokumentus. Lietuvos teisinė – įstatyminė bazė nėra pilnai susiformavusi ir stabili. LR Seimas dažnai keičia įstatymus, norminius aktus ar leidžia naujus. Dėl to reikia nuolat sekti teisinę aplinką, nes įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

3. Konkurencijos tarnybai suteikti įgaliojimai leidžia jai peržiūrėti paslaugų kainas, bendroviųsusijungimus ar jų įsigijimus, peržiūrėti nesąžiningą konkurenciją.

Ekonominė aplinka svarbi tuo, kad diktuoja paslaugų kainas. Ši situacija sudaro galimybes verslui ar sunkina jo plėtrą. Ekonominė aplinka apima visuomenės struktūrų ekonominę veiklą ir kinta pagal tam tikrus dėsnius. Labai svarbu atsižvelgiant į bendrąjį šalies produkto augimą, kuris informuoja apie ekonominę būklę.

Įmonės pagrindinės silpnybės ir pavojai būtų trumpesnė darbo patirtis, konkurentai išleidžia daugiau pinigų reklamai, vartotojų užsakymų sezoniškumas, aukšti mokesčiai ir nepraktiški prekybos įstatymai apsunkina įmonės veiklą. Kalbant apie privalumus ir galimybes galima teigti, kad įmonė gerai suorganizavusi materialinę darbo atlyginimo sistemą, vyrauja ilgalaikiai santykiai su klientais, įmonė yra strategiškai patogesnėje vietoje nei konkurentai, yra susidaręs nuolatinių pirkėjų ratas, pirkėjai nori rasti parduotuvėje platų asortimentą: ką įmonė jiems ir siūlo.

UAB „TransPLIUS“ dirbs 16 žmonių, vadovaus generalinis direktorius, jam pavaldūs vyr. buhalterė, komercijos direktorius, techniniai darbuotojai.

UAB struktūra pavaizduota 1 paveiksle.

UAB „TransPLIUS“ darbuotojai visiškai nevaržomai bendrauja su savininku ir vadovaujančiu personalu. Jie gali keistis idėjomis ir pasiūlymais, aptarti kylančias problemas. Galėčiau teigti, kad įmonės vidinė komunikacija vyksta dažniausiai neformaliu būdu, nes jis padidina darbininkų lankstumą, sumažina tarpą tarp idėjos ir sprendimo priėmimo. Neformalios komunikacijos dėka sumažėja biurokratiškumo lygis, sumažėja ir darbininkų kontroliavimo lygis.

Vadybininkas bus skiriamas ir atleidžiamas direktoriaus įsakymu. Su vadybininku sudaroma individualios pilnutinės materialinės atsakomybės sutartis. Savo darbe vadybininkas vadovaujasi:

Pagrindiniai UAB „TransPLIUS” personalo politikos postulatai – darbuotojų profesinio meistriškumo kėlimas, profesinio profilio gryninimas, geriausių specialistų išlaikymas įmonėje.

UAB „TransPLIUS”, siekdama savo tikslų, turės laiduoti, kad techniniai, administraciniai ir žmogaus veiksmai, kurie daro įtaką jos produktų – paslaugų, intelektualinių produktų, paslaugų kokybei, būtų valdomi. Geros struktūros kokybės sistema yra vertinga vadybos priemonė optimizuojant įmonės veiklą naudos, išlaidų ir rizikos veiksniu atžvilgiu.

UAB „TransPLIUS” turėtų būti sukurti, įteisinti, dokumentais įforminti, įgyvendinti ir prižiūrėti bei atnaujinti kokybės sistema, kuri leistų įgyvendinti paskelbtą produkto kokybės politiką. Kokybės sistemos elementai turėtų būti sutvarkyti taip, kad būtų sukurtos prielaidos visų darbo procesų, darančių įtaką produkto kokybei, valdymui ir užtikrinimui. Kokybės sistemoje turėtų būti akcentuojami prevenciniai veiksmai, kurie užkerta kelią problemoms atsirasti. Organizacijos vadovybė turėtų nustatyti ir įforminti dokumentais savo kokybės politiką, ši politika turėtų derintis su organizacijos politika kitose srityse. Vadovybė, siekdama laiduoti, kad jos kokybės politika būtų suprasta, įgyvendinama ir analizuojama visuose organizacijos lygmenyse, turėtų imtis visų būtinų priemonių.

  • Logistika Verslo planas
  • Microsoft Word 79 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (4557 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gerda
  • TransPlius krovinių transportavimas verslo planas
    10 - 7 balsai (-ų)
TransPlius krovinių transportavimas verslo planas. (2015 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/transplius-kroviniu-transportavimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 08:43
×