Transportas ir logistika skaidrės


Transportas ir logistika. Transportas. Transportas – žmonių ar prekių perkėlimas iš vienos vietos į kitą. Taip pat transporto priemonės skirstomos į dvi pagrindines grupes Motorinis transportas (Automobiliai. Žemės transportas. Transporto dalis, apimanti keleivių ir krovinių vežimą sausuma. Automobilių transportas. Automobilių transportas - tai populiariausia transporto rūšis. Geležinkeliu transportas. Geležinkelių transporto pradžia - 1825m. Vandens transportas. Laivas – savaeigė arba nesavieigė priemonė. Oro transportas. Oro transportas – tai viskas kas gali keliauti oru. Plačiam ir daugiareikšmiui logistikos terminui sunku surasti vieną apibrėžimą. Ačiū už dėmėsį.

Transporto dalis, apimanti keleivių ir krovinių vežimą sausuma. Jis apima miesto, tarpmiestinį bei tarptautinį keleivių pervežimą, krovinių ir žemės ūkio produkcijos išvežiojimą.

Oro transportas – tai viskas kas gali keliauti oru. Be jokios abejonės vienas greičiausių, punktualiausių bei patikimiausių krovinių gabenimo būdų, jo neveikia transporto kamščiai ar kiti trikdžiai. Kiti oro transporto pranašumai - jiems nereikia visiškai jokių kelių, ir kroviniai ar keleiviai gali būti pervežami/gabenami dideliais atstumais. Bet kaip kiekvienas geras dalykas šis turi ir trūkumų - oro uostų, lėktuvų išlaikymas yra labai brangus. Jis yra labai priklausomas nuo oro sąlygų ir vietą lėktuvuose ar orlaiviuose yra labai ribota.

  • Transportas Skaidrės
  • MS PowerPoint 54 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (351 žodžiai)
  • Kasparas
  • Transportas ir logistika skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Transportas ir logistika skaidrės. (2014 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/transportas-ir-logistika-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 10:04
×